آخرین اخبار
 
کد مطلب: 74843
وقتي دانشگاه آزاد، اخلاق را نشانه مي‌رود؛
برگزاري مختلط کلاس تنظيم خانواده در دانشگاه آزاد ياسوج
تاریخ انتشار : 1393/12/05 11:26:30
نمایش : 1536
دانشگاه آزاد ياسوج در اقدامي عجيب کلاس تنظيم خانواده که تا کنون در همه دانشگاه‌هاي سراسر کشور به صورت منفک برگزار مي‌شد را به صورت مختلط برگزار کرد که ...

به گزارش منطقه آزاد، درس جمعيت و تنظيم خانواده، هر چند با اسامي ديگري ممکن است در برخي از دانشگاه ها تدريس شود؛ اما محتواي قابل پيش بيني و مشخصي دارد.


در اين درس دانشجويان با شيوه هاي مختلف تنظيم خانواده و مديريت جنسي آشنا مي شوند و به همين دليل هيچگاه اين کلاس به صورت مختلط برگزار نشد و حتي کمتر اتفاق افتاد که استاد دانشجويان دختر در اين درس را استادي از جنس مخالف عهده دار شود.


برخي از دانشجويان دانشگاه آزاد واحد ياسوج در گفتگو با خبرنگار اين خبرگزاري از روند برگزاري کلاس درس تنظيم خانواده در اين واحد دانشگاهي ابراز نگراني کرده اند.


اين دانشجويان اظهار داشتند که کلاس مذکور، به صورت مختلط برگزار مي شود و ۳۶ دانشجوي دختر و پسر به بهانه کمبود فضاي آموزشي بايد در اين کلاس شرکت کنند.


اين در حالي است که دانشگاه آزاد ياسوج داراي دو ساختمان وسيع با کلاس هاي متعدد است که حتي يکي از ساختمان هاي آن به صورت خالي رها شده و هيچ دانشجويي در آن رفت و آمد نمي کند.


اين دانشجويان از نارضايتي استاد مربوطه سخن گفتند و بيان داشتند: استاد مربوطه نيز در آغاز کلاس درس از اينکه نمي تواند همه موارد را در اين کلاس عنوان کند عذر خواهي کرد.


نکته جالب توجه اينجاست که اين کلاس مختلط ساعت ۱۸ تا ۲۰ شب برگزار مي شود.


اين دانشجويان برخي از خاطرات حرمت شکنانه کلاس درس تنظيم خانواده را مطرح کردند که درج آن در فضاي خبري امکان پذير نيست.


لازم به ذکر است، دانشگاه آزاد سال گذشته نيز در دستورالعملي، فضاي حاکم بر اين دانشگاه را به سمت ديگري سوق داده بود که اميدواريم اتفاق پيش آمده در دانشگاه آزاد ياسوج، فتح بابي براي سناريويي از پيش طراحي شده در ديگر دانشگاه هاي کشور براي شکستن حريم اخلاقي نباشد.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر