آخرین اخبار
 
کد مطلب: 107032
رويداد اينوکا براي اولين بار در چهارمحال و بختياري برگزار شد
تاریخ انتشار : 1396/12/23 11:37:35
نمایش : 511
اولين رويداد اينوکا (ايده نوآوري، کارآفريني) به همت مرکز کارآفريني، رشد و ارتباط با صنعت دانشگاه شهرکرد، بسيج دانشجويي استان و با همکاري پارک علم و فناوري با حضور رضا خوشسير معاون پژوهشي دانشگاه شهرکرد، اسماعيل پير علي رييس پارک علم و فناوري در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

به گزارش منطقه آزاد؛ اولين رويداد اينوکا (ايده نوآوري، کارآفريني) به همت مرکز کارآفريني، رشد و ارتباط با صنعت دانشگاه شهرکرد، بسيج دانشجويي استان و با همکاري پارک علم و فناوري با حضور رضا خوشسير  معاون پژوهشي دانشگاه شهرکرد، اسماعيل پير علي رييس پارک علم و فناوري در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

رضا خوش سير در آغاز اين برنامه ضمن خيرمقدم هدف از اين رويداد را ايجاد کارآفرين موفق دانست و گفت: سال‌هاست که دانشگاه‌هاي ما از آموزش محور به دانشگاه‌هاي کارآفرين تبديل‌شده‌اند و دانشجويان در کنار تخصصي که در دانشگاه‌ها فرامي‌گيرند بايد مهارت‌هاي هم آموزش ببينند تا بتوانند کارآفريني کنند.

معاون پژوهشي دانشگاه شهرکرد در ادامه از دريافت 152 ايده به دبيرخانه رويداد اينوکا خبر داد و گفت: درنهايت پس از داوري20 ايده پذيرش‌شده که از اين 20 ايده 10 ايده با داوري به مرحله نهايي رسيد.

«اينوکا» برگرفته از سه کلمه کليدي «ايده»، «نوآوري» و «کارآفريني » است و باهدف ايجاد کارآفريني موفق با ديدگاهي فراتر از استارت آپ ويکند و ايده شو برگزار مي‌گردد.
 
گفتني است اين رويداد با محورهاي فناوري اطلاعات و تجارت الکترونيک، صنايع‌دستي و گردشگري برگزار مي‌شود، ايده آزاد مرحله اول اينکا در اسفندماه 1396 و مرحله دوم ارديبهشت 1397 همراه با حضور برترين‌هاي کارآفريني کشور برگزار خواهد شد. ضمناً به ايده‌هاي برتر جوايز نقدي و تسهيلات ويژه از سوي مراکز علمي کارآفريني و حمايتي استان اهدا خواهد شد.

انتهاي پيام/1026ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر