آخرین اخبار
 
کد مطلب: 107019
اعتراض دانشجويان دانشگاه شهرکرد به غذاي بي‌کيفيت سلف+بيانيه دانشگاه
تاریخ انتشار : 1396/12/08
نمایش : 445
دانشجويان دانشگاه شهرکرد در واکنش به کيفيت نامناسب غذاي سلف با قرار دادن ظرف غذا در محوطه دانشگاه اعتراض کردند.
به گزارش منطقه آزاد دانشجويان دانشگاه شهرکرد در واکنش به کيفيت نامناسب غذاي سلف در اين دانشگاه اعتراض کردند.

اين دانشجويان با قرار دادن ظرف غذاي خود در محل سلف و در مسير ورودي دانشگاه اعتراض خود را به گوش مسئولان دانشگاه رساندند و خواستار رفع اين مشکل شدند.

لازم به ذکر است پيش از اين بارها دانشجويان نسبت به مشکلات غذاي سلف در کانال‌هاي تلگرامي دانشگاه اعتراض کرده بودند که متاسفانه کسي به اين مشکل رسيدگي نکرد.به دنبال اعتراض دانشجويان، دانشگاه شهرکرد بيانيه‌اي صادر و در اين خصوص توضيح داد.

متن اين بيانيه به شرح زير است:

در پي اعتراض ظهر روز سه شنبه 8 اسفند ماه گروهي از دانشجويان دانشگاه شهرکرد، نسبت به نحوه برخورد و ارائه خدمات پرسنل شرکت پخت و توزيع غذاي دانشگاه و  انعکاس آن به مديريت دانشگاه با عنايت به رويه حاکم در دانشگاه که همواره مسئولان خود را پذيراي مطالبات دانشجويي مي‌دانند.

 رئيس دانشگاه و مسئول نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه از نمايندگان دانشجويان براي نشست در دفتر رياست به ‌منظور بررسي بيشتر موضوع و رسيدگي به درخواست دانشجويان دعوت نمودند که مورد استقبال دانشجويان قرار گرفت و نشستي صميمانه با نمايندگان دانشجويان برگزار و مسائل مورد نظر دانشجويان مورد بررسي دقيق قرار گرفت.

رياست دانشگاه به عذرخواهي پيمانکار و پرسنل خاطي تأکيد نمود، همچنين مقرر شد از اين‌ پس نظارت دقيق‌تر و بيشتري بر نحوه کارکرد پيمانکار صورت گيرد.

 رئيس دانشگاه معاون دانشجويي دانشگاه را مامور پيگيري خواسته‌هاي دانشجويان تا رسيدن به نتيجه مطلوب کرد.


انتهاي پيام/920م
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر