آخرین اخبار
 
کد مطلب: 107011
خطيب جمعه شهرکرد:
سلاح ما بمب هسته اي نيست بلکه همين اجتماع به هم پيوسته است
تاریخ انتشار : 1396/11/27
نمایش : 244
به گزارش منطقه آزاد؛ محمد علي نکونام خطيب جمعه شهرکرد و نماينده ولي فقيه در استان چهارمحال و بختياري در خطبه اول مسلمين را به تقواي الهي دعوت کرد و در خطبه دوم به مهم ترين مسائل گشوري و استاني اشاره کرد.


نکونام گفت: مردوم در راهپيمايي 22 بهمن به مسئولين گفتند ما ولايتمداريم و رهبر اشاره کند که تماشايي بشود ما به خيابان ها مي آييم. مردم گفتند ما علي رغم همه سختي هايي که براي مردم است و نه براي مسئولين باز هم هستيم و آمده ايم. شما مسئولين مراقب باشيد ضعيف عمل نکنيد. انتظار است که زندگي مسئولين با مردم تفاوت نداشته باشد بلکه زندگيشان مثل اضعف مردم باشد. زندگي بايد زاهدانه باشد و گرفتار اشرافي گري و ريخت و پاش نباشد.خطيب جمعه شهرکرد تصريح کرد: پيام مردم به مستکبرين اين بود که، سلاح ما بمب هسته اي نيست بلکه همين اجتماع به هم پيوسته است. اگر در خيال اين هستيد که مردم از انقلابشان سيرند در اشتباهيد. بعد از 39 سال، حرف همان حرف اول انقلاب است. دست مريزاد به شما که لبخند رضايت بر لبهاي رهبر و نائب امام زمان نشانديد.


نماينده ولي فقيه در استان چهارمحال و بختياري ضمن تسليت و تعزيت ايام فاطميه بر مردم و اينکه بايد مراقب بود تا شبيه شيعه انگليسي عمل نکنيم اظهار داشت: در خصوص مسئله آب چند نکته بايد مورد توجه قرار بگيرد. يکي مصرف يهينه و جلوگيري از اصراف، نکته بعد اينکه در مصارف شهري نبايد هدر رفتن آب را ببينيم، در ادارات و دستگاه ها بايد در مصرف آب مراعات کنند چرا که مردم اين را از ما نمي پذيرند و نهايتاً اينکه يک اراده جدي و همگاني بايد در اين امر محقق شود.


محمد علي نکونام بيان داشت: حوادثي هر چند يک بار اتفاق مي افتد مانند حادثه اخير که يک نوجوان 19 ساله، 20 جوان را به خاک و خون کشيد. چنين اتفاقي اگر در ايران اتفاق مي افتاد شاهد واکنش گسترده رسانه ها مي بوديم و همه رسانه ها ايران را محکوم مي کردند. اين بي عدالتي در خبر رساني و ظلم فاحش در رسانه است.خطيب جمعه شهرکرد در پايان به سرنگوني هواپيما در سوريه و اينکه دوره بزن و در رو تمام شده است اشاره کرد.انتهاي پيام/920م
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر