آخرین اخبار
 
کد مطلب: 107005
زمان پرداخت عيدي بازنشستگان مشخص شد
تاریخ انتشار : 1396/11/23 13:24:21
نمایش : 298
مدير عامل سازمان تامين اجتماعي از پرداخت عيدي بازنشستگان تا 15 اسفندماه خبر داد.

به گزارش منطقه آزاد به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ تقي نوربخش مدير عامل سازمان تامين اجتماعي در مراسم افتتاح شعبه 23 بيمه اظهار کرد: ساختمان قديمي شعبه 23 بيمه مشکلاتي را از جمله وجود‌ معارض‌ و غيره‌ داشت که با تصميم مديران بنا شد تا به جاي اجاره 3 سال اين ساختمان‌ اقدام به بازسازي‌ آن کنيم‌.

وي در ادامه افزود: اين ساختمان با همت و تلاش و پيگيري‌هاي مسئولان سازمان در مدت 5 ماه بازسازي و افتتاح شد.

 مدير عامل سازمان تأمين اجتماعي گفت: تا قبل از  دولت دهم، 2 هزار ميليارد تومان املاک سازمان بلاتکليف‌ بود و هيچ‌ شناسنامه‌اي نداشت‌ اما در دولت يازدهم توانستيم‌ براي ساختمان‌هاي سازمان تعيين تکليف کنيم و ساختمان‌ها را شناسنامه‌دار کنيم.

 نوربخش‌ گفت: بيمه‌شدگان از بازسازي ساختمان شعبه 23 ابراز اميدواري و استقبال کردند.

 مدير عامل سازمان تأمين اجتماعي با بيان اينکه در دهه فجر‌ پروژه‌هاي زيادي افتتاح و بهره‌برداري شد که ارزش آن 520 ميليارد تومان بوده است ،بيان کرد: 360 ميليون تومان آن در بخش اقتصادي و مابقي در بخش درمان هزينه شد،همچنين در راستاي اقتصاد مقاومتي مواد اوليه 4 دارو خط توليدشان‌ در هفته گذشته‌ شروع به کار کرد‌.

پرداخت 50 هزار ميليارد تومان از مطالبات سازمان تامين اجتماعي در سال 97

 نوربخش‌ ادامه داد: در سال 97 مقرر شد که 50 هزار ميليارد تومان از مطالبات‌ سازمان تأمين‌ اجتماعي پرداخت شود و در مجلس هم به تصويب رسيد البته‌ 24 هزار ميليارد تومان از اين مصوبه‌ نقد است و بقيه‌ هم بايد تأمين اعتبار شود.

 مدير عامل سازمان تأمين اجتماعي گفت: 5 هزار ميليارد تومان مصوب‌ شده تا با آن عيدي بازنشستگان تا 15 اسفند پرداخت شود‌ همچنين اميدواريم‌ در همه عرصه‌ها سازمان گام‌هاي خوبي را بردارد قطعاً بيمه‌شدگان در وهله اول‌ به تأمين درمان توجه دارند‌ که بايد‌ در اين خصوص‌ اقدامات لازم صورت گيرد‌.

 انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر