آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106974
معاون علمي پژوهشي بسيج دانشجويي:
خلاق باشيد و پشتکار داشته باشيد و بقيه ي مسير را به اينوکا بسپاريد
تاریخ انتشار : 1396/11/02 11:45:12
نمایش : 202
معاون علمي پژوهشي بسيج دانشجويي گفت:فقط خلاق باشيد و پشتکار داشته باشيد و بقيه ي مسير را به اينوکا بسپاريد. باور کنيد آفتاب به گياهاني حرارت ميدهد که سر از خاک بيرون آورده باشند.
به گزارش منطقه آزاد؛ سيد علي ميراحمدي معاون علمي پژوهشي بسيج دانشجويي استان در بيان و تبيين رويداد اينوکا گفت: بايد هدف خود را شناخت. تنها تفاوت مردم عادي و موفق اينست که مردم موفق يک هدف دورنماي واضح و مشخص از آنچه در آينده قصد انجامش را دارند در ذهن خود ترسيم کرده اند. حتما اين مسئله را براي خودتان حل کنيد "در آينده چه ميخواهيد؟"وي افزود: اگر خودتان را خلاق ميدانيد پس يکي از ويژگي هاي ضروري کار آفرينان موفق را داريد ولي ميتوانيد از خلاقيتتان بيش از ساخت يک طرح کسب کار و حل مشکلات خاص بهره بگيريد، شما ميتوانيد يک کسب و کار واقعي بسازيد. بررسي پرونده تاريخ کار آفريني ديجيتالي جهان در دو دهه اخير نشان ميدهد که حتي مسخره ترين ايده ها هم توانسته است ميليون ها و بعضا ميليارد ها دلار، ارزش بازاري کسب کند.


ميراحمدي گفت: فقط خلاق باشيد و پشتکار داشته باشيد و بقيه ي مسير را به اينوکا بسپاريد. باور کنيد آفتاب به گياهاني حرارت ميدهد که سر از خاک بيرون آورده باشند.سيامک سليماني، معاون استاندار استان چهارمحال و بختياري در جلسه هماهنگي اينوکا گفت: کليه خروجي هاي استارت آپ ها و ايده شوهاي استان به اينوکا ختم شود.

دراين جلسه ميراحمدي دبير اينوکا به تشريح و توضيح اين رويداد براي حاضرين پرداخت و گفت:
اينوکا ترکيبي است از ايده نوآوري و کارآفريني. فرصتي براي ساختن روياها و شکوفايي استعدادهاي ناب در جهت رسيدن به کارآفريني هاي موفق است؛ البته با حضور موفق ترين کار آفرين هاي کشور. رسيدن به روياها و خواسته هايتان نيازمند فرمول خاصي نيست. کافيست اينوکا را بهتر بشناسيد.


ميراحمدي ابراز داشت: کارآفريني موتور محرکه توسعه اقتصادي کشور هاي توسعه يافته و در حال توسعه است. اعضاي تيم اينوکا قصد داشته اند که با پرداختن به اين نکته مهم گامي در راستاي تحقق اين امر بردارند. اگر درصدد هستيد که استعدادهايتان را شکوفا کنيد؛ در مرحله اول با تلاش و پشت کار خود و در مرحله دوم به کمک فرصتي که اينوکا در اختيارتان قرار داده است ميتوانيد به خواسته هايتان جامه عمل بپوشانيد.

وي ادامه اهداف اينوکا را اينگونه برشمرد: کسب درآمد، ايجاد اشتغال، استفاده از فرصت ها، کمک به جامعه، اثبات شايستگي ها، رضايت دروني، کسب استقلال.

انتهاي پيام/920م
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر