آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106968
دهه فجر بهترين فرصت براي دفاع از انقلاب اسلامي
تاریخ انتشار : 1396/11/02 10:56:29
نمایش : 239
دهه فجر بهترين فرصت براي دفاع از انقلاب اسلامي، به عنوان خون بهاي هزاران شهيد گلگون کفن است.
به گزارش منطقه آزاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري گفت: دهه فجر بهترين فرصت براي دفاع از انقلاب شکوهمند اسلامي به عنوان خون بهاي هزاران شهيد گلگون کفن است.

جعفر مرداني افزود: اجراي با صلابت برنامه‌هاي بزرگداشت اين دهه، بر اقتدار نظام جمهوري اسلامي در چشم دشمن مي‌افزايد و سيلي محکي بر صورت استکبار جهاني، سلطنت طلبان و تمامي معاندين و بدخواهان خواهد بود.

وي اضافه کرد: تبيين مباني، اهداف و آرمان‌هاي عظيم انقلاب اسلامي بويژه براي نسل جوان و تجديد عهد و پيمان با اين آرمان‎ها، ارائه و بيان دستاورد‌هاي نظام، و تبيين دشمني‌هاي استکبار جهاني و ايادي آن با انقلاب اسلامي، اهداف سه گانه برنامه‌هاي دهه فجر به شمار مي‌رود که بايد مورد توجه برنامه ريزان و مجريان قرار گيرد.

مرداني در ادامه بر اهميت حضور پرشور تمامي گروه‌هاي مردمي در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي براي نمايش انسجام و همدلي جامعه اسلامي تأکيد کرد.

وي با اشاره به توطئه‌ها و تلاش‌هاي استکبار جهاني در ۳۹ سال گذشته براي ضربه زدن و براندازي جمهوري اسلامي يادآور شد: اقتدار، عزت و امنيت کنوني کشور از مهم‎ترين دستاورد‌هاي انقلاب اسلامي است.

مرداني همچنين از مردم هوشمند و بصير چهارمحال و بختياري به خاطر عدم همراهي در آشوب‌ها و اغتشاشات خياباني دي‎ماه گذشته تشکر کرد و افزود: حضور خودجوش مردم استان در راهپيمايي شکوه وحدت در ۱۷ دي و براي محکوميت اين اغتشاشات نيز قابل قدرداني است.

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر