آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106936
مسؤول بسيج فرهنگيان چهارمحال و بختياري:
نبايد از فتنه غافل شويم
تاریخ انتشار : 1396/10/06
نمایش : 386
مسؤول بسيج فرهنگيان چهارمحال و بختياري با بيان اينکه نبايد از فتنه غافل شويم، گفت: دشمن در حال فريب‌کاري است و تلاش مي‌کند به روش‌هاي گوناگون به نظام جمهوري اسلامي ضربه بزند.

به گزارش منطقه آزاد به نقل از خبرگزاري فارس از شهرکرد، امروز به مناسبت هفته بصيرت و 9 دي‌ماه روز ميثاق با ولايت، سومين مجمع عالي بسيج فرهنگيان با حضور مديران کانون‌هاي مقاومت بسيج فرهنگيان،  اعضاي هيأت انديشه‌ورز بسيج فرهنگيان، هيأت رئيسه اقشار کانون‌هاي مقاومت بسيج فرهنگيان چهارمحال و بختياري و معاون تعليم و تربيت سپاه حضرت قمربني‌هاشم (ع) برگزار شد.

علي‌اصغر ايزدي در حاشيه برگزاري اين مجمع در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف برگزاري اين نشست تخصصي، اظهار کرد: تبيين ابعاد فتنه 88، باتوجه به رسالت عظيمي که فرهنگيان در روشنگري بر دوش دارند و همچنين عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري در راستاي تبيين ابعاد فتنه 88 از لحاظ داخلي و خارجي در جامعه هدف از مهم‌ترين اهداف برگزاري اين نشست است.

وي با استناد به فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر قدرت الهي در تجلي 9 دي، افزود: مردم در اين روز با اتحاد، انسجام و وقت‌شناسي به‌موقع وارد صحنه شدند و همچنين تدابير مقام معظم رهبري در خنثي کردن فتنه عربي، انگليسي و آمريکايي ستودني است.

مسؤول بسيج فرهنگيان چهارمحال و بختياري ادامه داد: فتنه 88 از چندين سال قبل در اتاق‌هاي فکر دشمنان نظام جمهوري اسلامي براي ايجاد انقلاب مخملي برنامه‌ريزي شده بود، اما با نقش ائمه معصومين، تدابير مقام معظم رهبري و وقت‌شناسي مردم، اين فتنه خنثي شد.

ايزدي در پايان با بيان اينکه نبايد از فتنه غافل شويم، گفت: دشمن در حال فريب‌کاري است و تلاش مي‌کند به روش‌هاي گوناگون به نظام جمهوري اسلامي ضربه بزند و ما وظيفه داريم با تبيين ابعاد فتنه و بصيرت‌افزايي جامعه هدف را از دسيسه‌هاي دشمن آگاه کنيم.

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر