آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106934
خطيب جمعه شهرکرد:
خارج شدن طرح يعني توهين به استان/ چهار نماينده استان ما با هم اتحاد ندارند
تاریخ انتشار : 1396/10/08
نمایش : 351
با قلدري يک تونلي به اسم گلاب زده شود ولي مصوبات قانوني کشور اجرا نشود. نگذاريم به استان توهين شود. من خطاب به نمايندگان مي گويم، خطيب جمعه شهرکرد: خارج شدن طرح يعني توهين به استان. تمام نمايندگان اصفهان در ملغي کردن طرح بن بروجن متحد شدند. چرا چهار نماينده استان ما با هم اتحاد ندارند.
به گزارش منطقه آزاد، نماز جمعه اين هفته شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختياري به امامت حجت الاسلام و المسلمين جعفري برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمين جعفري در خطبه اول نماز جمعه اين هفته ضمن دعوت مردم به تقواي الهي، دعا جهت نزول رحمت الهي را خواستار شد.شعارهاي انقلاب بايد به صورت واضح تبيين شود
وي در خطبه دوم به وفات حضرت فاطمه معصومه(س) و ابعاد زندگي ايشان اشاره کرد و گفت: در آستانه سالروز 9 دي، روز حماسه، روز بصيرت و روز بر هم زدن نقشه چيني هاي استکبار بر عليه نظام اسلامي هستيم. ما در دهه چهارم انقلاب به سر مي بريم. هر انقلابي اهداف و شعارهايي را دنبال مي کند. در انقلاب اسلامي ما هم بايد شعارها و اهداف چک شود تا راه گم نشود. شعارهاي انقلاب بايد به صورت واضح تبيين شود.


وي افزود: آنچه به نام فتنه 88 روي داد، نياز به واکاوي و تحليل دارد. حتما اين قضيه يک پيشينه اي دارد. بايد ببينيم چه شد که عده اي قد علم کردند و نافرماني کردند. بحث من سياسي و جناحي نيست. آنچه در سال 88 روي داد ريشه در سال هاي بعد از انقلاب دارد. سال هاي اول دوره اصلاحات شعارهايي گفته شد که مباني اصلي دين ما را زير سوال بردند. در روزنامه اي نوشتند آنچه که در مورد حيات آخرت وجود دارد همه زبان اين دنياست. چندي بعد روزنامه اي نوشت: حکومت ديني نداشته ايم ما و پيامبران فقط مبلغ دين هستند. بعد از آن حملات به سوي رأس حکومت اسلامي شروع شد. حلقه هايي هم در دانشگاه ها شکل گرفت، مطبوعات هم حمايت کردند.برخي در سال 88 به دشمنان اين نظام سواري دادند
خطيب جمعه شهرکرد تصريح کرد: ما فتنه هاي مختلفي از اول انقلاب پشت سر گذاشته ايم. يکي از آن ها جمگ تحميلي بود. بعد از عمليات نظامي فتنه دوم شروع شد و اعلام کردند نظام اسلامي را بايد از درون استحاله کرد. اطاعت پذيري مردم را نشانه گرفتند که پايه اش در دوره اصلاحات بود. آقايان در سال 87 گفتند ما شوراي نگهبان و ساختار نظام را قبول نداريم. آقايان کميته صيانت از آراء شکل دادند بعد اعلام کردند که در انتخابات تقلب شده. افراد و خواص در خصوص فتنه 88 بايد موضع خود را مشخص کنند. برخي در سال 88 به دشمنان اين نظام سواري دادند.


نگذاريم به استان توهين شود
حجت الاسلام جعفري ادامه سخنان خود را به تحولات استان اختصاص داد و اظهار داشت: ما منتظر رحمتيم. در اين وضعيت بحراني خطاب به مسئولين و نمايندگان مي گويم، چرا تعداد 33 طرح استان بايد متوقف شود و به دادگاه برود. شوراي عالي امنيت ملي اگر گفته طرح بن بروجن بايد اجرا بشود چرا الآن تعطيل است؟ نمايندگان نبايد اجازه دهند اين طرح از استان خارج شود. با قلدري يک تونلي به اسم گلاب زده شود ولي مصوبات قانوني کشور اجرا نشود. نگذاريم به استان توهين شود. من خطاب به نمايندگان مي گويم، خارج شدن طرح يعني توهين به استان. تمام نمايندگان اصفهان در ملغي کردن طرح بن بروجن متحد شدند. چرا چهار نماينده استان ما با هم اتحاد ندارند.


انتهاي پيام/920م
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر