آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106923
عضو کميسيون اقتصادي مجلس:
حماسه ۹ دي صحنه حضور همه‌جانبه مردم در حمايت از ارزش هاي انقلاب است
تاریخ انتشار : 1396/10/04 11:08:51
نمایش : 300
نماينده مردم خوي و چايپاره در مجلس شوراي اسلامي گفت: حماسه ۹ دي صحنه حضور همه‌جانبه مردم در حمايت و پشتيباني جدي از ولايت و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي است.
به گزارش منطقه آزاد؛ تقي کبيري در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نيوز،  با اشاره به اهميت حماسه ۹ دي، اظهار داشت: حماسه ۹ دي صحنه حضور همه‌جانبه مردم در حمايت و پشتيباني جدي از ولايت و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي است.

وي، افزود: اگر انقلاب اسلامي در مراحل مختلف دچار چالش شود و از طرف معاندان و دشمنان مورد تهديد قرار بگيرد و بدون شک مردم با تمام قوا در صحنه وجود خواهند داشت و فتنه‌ها را در نطفه خاموش خواهند کرد.

نماينده مردم خوي و چايپاره در مجلس شوراي اسلامي، تصريح کرد: حماسه نه دي تضمين و ضمانتي براي انقلاب اسلامي در مقابل توطئه‌هاي مختلفي بوده است گاهي دشمنان در داخل کشور نقشه‌هايي را براي شکست انقلاب و انحراف از مسير اصلي انقلاب طراحي کرده‌اند.

وي، ادامه داد: حماسه ۹ دي نشان‌دهنده‌ي اين است که مردم براي صيانت از نظام اسلامي و ولايت و دست آورد هاي انقلاب ذره‌اي کوتاهي نمي‌کنند و هميشه درصحنه حضور خواهند داشت.

عضو کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي، بيان کرد: درجايي که ارزش‌هاي ديني و مقدسات ديني ازجمله عزاداري‌هاي امام حسين مورد هجمه و اهانت قرار بگيرد مردم با تمام وجود درصحنه حضور پيدا خواهند کرد و از مقدسات دفاع مي‌کنند.

کبيري، افزود: در حال حاضر نوبت مسئولين نظام جمهوري اسلامي است که در عرصه‌هاي مختلف خصوصاً در حوزه مسائل اقتصادي و معيشت مردم به شکل جدي و با تمام وجود ورود پيدا کنند.

وي، ادامه داد: در حقيقت امروزه رفع مشکلات اقتصادي مردم نوعي صيانت از انقلاب اسلامي است و مسئولين نظام جمهوري اسلامي براي رفع مشکلات عديده‌اي مردم و خصوصاً مشکلات اقتصادي و معيشت مردم تلاش کنند.

نماينده مردم خوي و چايپاره در مجلس شوراي اسلامي، تصريح کرد: جنگ اقتصادي که از سوي دشمن طراحي‌شده براي اين است که مردم را از نظام جدا کنند و مهم‌ترين وظيفه مسئولين اين است که با تمام قدرت در مقابل اين موضوع ايستادگي کنند تا بتوانند در مقابل جنگ اقتصادي به پيروزي دست پيدا کنند.

وي، افزود: مسئولين نظام در هر رده‌اي که هستند بايد خود را از اشرافي گري به دورنگه دارند و با مردم زندگي کنند تا مردم مسئولين را از خود بدانند.
 

انتهاي پيام/920م

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر