آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106895
دانشجوي دانشگاه شهرکرد:
بايد ياد بگيريم کتابخوار باشيم
تاریخ انتشار : 1396/09/09 13:12:10
نمایش : 606
دانشجوي دانشگاه شهرکرد: کتابخواري و کتابخوري يک اصطلاح است و اين به اين معناست که اين روزها واقعا بيشتر کارهاي ما توجيه عقلاني ندارد
به گزارش منطقه آزاد، برنامه اي تحت عنوان کتابخوري در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.


مجيد عباسي، از دانشجويان دانشگاه شهرکرد در گفتگو با منطقه آزاد، گفت: خوشبختانه اين روند به تازگي در دانشگاه کليد خورده و نتيجه و بازده بسيار بالايي هم در بين دانشجويان داشته.
 


عباسي در ادامه به حضور مسئول علمي بسيج دانشجويي در دانشگاه اشاره کرد و افزدو: آقاي مهندس ميراحمدي هم از سواد علمي بسيار خوبي برخوردار هستند و هم فن بيان ايشان و گفتار ايشان بسيار جذاب است، به طوريکه معمولاً مباحثي که با او شروع مي شود اينقدر جذاب است که انسان متوجه گذر زمان نمي شود به همين خاطر معمولا اين برنامه ها از تايمي که در نظر گرفته شده خارج مي شود و به درازا مي کشد.

 


مجيد عباسي گفت: غرب شناسي، کتاب توسعه و تمدن شهيد آويني، نقش دلار در استعمار جهاني و ... از جمله مباحثي است که در کتابخوري به آن مي پردازيم.
 اين دانشجوي دانشگاه شهرکرد انتخاب نام اين برنامه را بسيار جالب توصيف کرد و گفت: بايد ياد بگيريم کتابخوار باشيم، البته کتابخواري و کتابخوري يک اصطلاح است و اين به اين معناست که اين روزها واقعا بيشتر کارهاي ما توجيه عقلاني ندارد و تصميم گيرنده نهايي خود ما هستيم که بايد فرهنگ کتابخواني را جا بيندازيم. برخي مي گويند اطلاعات مورد نياز را از اينترنت و کتابخانه هاي ديجيتال مي گيريم ولي بايد واقع بينانه گفت که مگر چقدر اين علوم ديجيتالي سابقه دارند و آيا همه کتاب ها و منابع غني به صورت ديجيتالي درآمده اند؟انتهاي پيام/م920
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر