آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106888
نماينده ولي فقيه در استان:
داعش نابود کردن همه ارزش هاي توحيدي بود به نام توحيد
تاریخ انتشار : 1396/09/01 14:43:54
نمایش : 361
نماينده ولي فقيه در استان: داعش مسئله کمي نبود، يک قدرت بلند پروازانه براي تصرف هر جايي و هرچيزي که بتواند؛ و همچنين نابود کردن همه ارزش هاي توحيدي به نام توحيد.
به گزارش منطقه آزاد؛ دانشجويان و طلاب استان با محمدعلي نکونام نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد ديدار کردند. در اين ديدار به حجت الاسلام و المسلمين احمدي، مسئول حوزه هاي علميه استان به اهميت و جايگاه بسيج در منطقه و از بين رفتن دولت خودخوانده عراق و شام موسوم به داعش اشاره کرد و بيان داشت: اينها همه به دنبال ايجاد تفشيعه و سني هستند.

وي افزود: آن روزي که پادشاه عربستان که جوان ناداني است، سعد حريري را گروگان گرفت، فهميده بود که کار داعش تمام است. اينها واقعاً مانده اند که چه کنند. اين پيروزيها همه مرهون تفکري است به نام تفکر بسيجي/


احمدي ابراز داشت: بسيجيان نه دنبال دنيا و دنيا پرستي بوده اند و نه متحجر هستند. انقلابي بودن و وحدت حوزه خدا را شکر در حال انجام است.در ادامه اين ديدار حجت الاسلام و المسلمين نکونام نماينده ولي فقيه در استان اظهار کرد: داعش مسئله کمي نبود، يک قدرت بلند پروازانه براي تصرف هر جايي و  هرچيزي که بتواند؛ و همچنين نابود کردن همه ارزش هاي توحيدي به نام توحيد.


نکونام تصريح کرد: دغدغه عملي بايد افزايش پيدا کند؛ دغدغه زباني کم نيست. امر به معروف و نهي از منکر در جامعه ما در حال مرگ است. الآن در سطح جامعه منکر و معروف بايد جايگاهي داشته باشد که ندارد. معروف زير پا مي ماند و نسبت به آن حساسيت نيست. بايد تلاش کنيم اين دغدغه زباني در سطح جامعه به عمل تبديل شود، يعني مطالبه جدي عملي.امام جمعه شهرکرد بيان داشت: آن چيزي که بني اسرائيل گرفتارش شدند اين بود که مردم اصرار بر نهي از منکر نداشتند، به خاطر آنکه مي خواستند در کنار هم زندگي بگذرانند. يکي از کارهايي که ما بايد به آن اهتمام داشته باشيم، داشتن پشتکار است که بايد از خودمان شروع کنيمو به ديگران تسري دهيم. ما خيلي گرفتار نفسمان هستيم. اميدوارم به گفتن ها بسنده نکنيم و مسائلي را در درون خودمان رقم بزنيم و سلامت جامعه را با عمل تضمين کنيم.انتهاي پيام/م920
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر