آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106880
يکي از اعضاء گروه جهادي امام حسن(ع) بسيج دانشجويي استان:
تمام اعضاء گروه جهادي در حالت آماده باش هستند
تاریخ انتشار : 1396/08/23 13:20:52
نمایش : 377
يکي از اعضاء گروه جهادي امام حسن(ع) بسيج دانشجويي استان گفت: تمام اعضاء در حالت آماده باش هستند. ضمنا فراخواني هم منتشر شد تا بتوانيم نيروهاي متخصص و با مهارت بيشتري را جهت اعزام به منطقه شناسايي کنيم.
پژمان ظفري يکي از اعضاي گروه جهادي امام حسن(ع) در گفتگو با منطقه آزاد گفت: گروه جهادي امام حسن عسگري(ع) زير نظر قرارگاه جهادي امام رضا(ع) و بسيج دانشجويي استان چهارمحال و بختياري جهت خدمت رساني به مردم زلزله زده استان کرمانشاه در روز پنجشنبه مورخ 25/8/96 به مناطق روستايي اين استان اعزام مي شوند.


ظفري در ادامه اذعان داشت: تيم حاضر متشکل از جهادگران با سابقه و با مهارت در عرصه هاي عمراني، بهداشتي، امدادي و ... هستند.


ظفري ضمن اشاره به بيانات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در خصوص نظم حاکم بر اين خدمت رساني ها گفت: تمام سعي و تلاش خود را به کار خواهيم گرفت تا ضمن حرکت در چهارچوب قانوني و نظم بالا در مناطق روستايي نشين و کم بهره از امکانات فعاليت خود را آغاز کنيم.

اين عضو گروه جهادي از حضور مسئول گروه در ستان جهت شناسايي و شرکت در جلسات خبر داد و گفت: تمام اعضاء در حالت آماده باش هستند. ضمنا فراخواني هم منتشر شد تا بتوانيم نيروهاي متخصص و با مهارت بيشتري را جهت اعزام به منطقه شناسايي کنيم.


وي در پايان از علاقمندان خواست تا پيگير اطلاعيه ها و فراخوان هاي اين گروه جهادي باشند.


انتهاي پيام/م920
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر