آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106876
شهردار شهرکرد:
ما تا الان بيشترين تعامل و همکاري را با دانشگاه شهرکرد داشته ايم
تاریخ انتشار : 1396/08/22 13:00:26
نمایش : 341
شهردار شهرکرد گفت: شهرداري شهرکرد تا الان بيشترين تعامل و همکاري را با دانشگاه داشته است و علاقمند به ادامه همکاري مي باشد.
به گزارش منطقه آزاد، نوراله غلاميان شهردار شهرکرد با دکتر شايان شامحمدي رئيس دانشگاه شهرکرد و جمعي از مسئولان اين دانشگاه ديدار و گفتگو کرد.


در اين ديدار دکتر شايان شامحمدي ضمن خير مقدم به شهردار شهرکرد و تشکر از وي بابت حضور در دانشگاه گفت: خوشبختانه طي سه سال اخير در دانشگاه شهرکرد کارهاي عمراني خوبي از جمله احداث خوابگاهاي دانشجويي، بازارچه، سر درب و بلوار دانشگاه صورت گرفته است.

رئيس دانشگاه شهرکرد در بخش ديگري از سخنانش، از حمايت هاي شهرداري شهرکرد، از دانشگاه شهرکرد تقدير و تشکر کرد و اظهار اميدواري کرد که اين حمايت ها ادامه پيدا کند.نوراله غلاميان نيز در اين ديدار ضمن تشکر از رئيس دانشگاه شهرکرد، از روند اجراي پروژه هاي عمراني در دانشگاه شهرکرد ابراز خرسندي کرد و گفت: شهرداري شهرکرد تا الان بيشترين تعامل و همکاري را با دانشگاه داشته است و علاقمند به ادامه همکاري مي باشد.گفتني است، در اين نشست طرفين درباره موضوعات مختلف از جمله عوارض پرداختي به شهرداري بحث و تبادل نظر نمودند و يک ياداشت تفاهم در همين زمينه امضاء شد.


لازم به ذکر است؛ قبل از اين ديدار، شهردار شهرکرد به اتفاق مسئولان دانشگاه از پروژه هاي در حال احداث و مورد بهره برداري بازديد کرد و از نزديک در جريان اجراي اين پروژه ها قرار گرفت.


انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر