آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106872
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري:
شهادت بهترين مرگ است/رهروان شهدا، بندگي خدا و پيروي از ولايت را اولويت زندگي‌شان قرار مي‌دهند
تاریخ انتشار : 1396/08/15 13:07:06
نمایش : 329
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري گفت: آخر و عاقبت همه ما مردان و زنان مرگ است اما چه بهتر که خداوند تبارک و تعالي شهادت را نصيب‌مان کند چون همه آرزومند شهادتيم.
به گزارش منطقه آزاد؛ حجت‌الاسلام محمدعلي نکونام نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري در مراسم تشييع پيکر سه شهيد تازه تفحص شده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري اظهار کرد: شما مردان و زنان شهدايي و شهيدپرور امروز  به برکت خون شهداي مرزباني که پيکر مطهرشان روي دست مردم قرار دارد، شهداي مدافع حرم و  ايستادگي ملت در بين دشمن ابهتي ايجاد کرديد.

نکونام با اشاره به مقاومت مردان و زناني که پيرو شهدا هستند افزود: امروز دشمن وحشت دارد و مردم ايران عملا به آيه قرآن عمل کردند چون خدا در آيات قرآن مي‌گويد دشمن را بترسانيد تا دشمن از شما وحشت داشته باشد و اين فرمان خدا امروز به برکت حضور اين شهدا محقق شد.

نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري با بيان اينکه ما امروز آمده‌ايم که از خدا سپاسگذاري کنيم و امروز خدا را شاکريم که پرچم کشور روز به روز برافراشته‌تر و اين راه پرره‌روتر شده همچنين اين مردم مقاوم‌تر و دشمن ضعيف‌تر و ضعيف‌تر شده است.

امام جمعه شهرکرد به عربده‌زني‌هاي دشمن، تروريست خواندن مردم و... در آينده اشاره و افزود: همه اينها از سر ضعف است و اينها شعار نيست واقعيت است، باور کنيم اين شهدا هم رهرو مقاوم مي‌خواهند و هم رهرو عبد و بنده خدا.

نکونام تاکيد کرد: آخر و عاقبت همه ما مردان و زنان مرگ است اما چه بهتر که خداوند تبارک و تعالي شهادت را نصيب‌مان کند چون همه آرزومند شهادتيم.

نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري خاطرنشان کرد: براي رسيدن به آرزوي شهادت بايد مجهز به ياد خدا باشيم و زندگي‌مان رنگ و جلاي خدايي به خود بگيرد که بحمدالله در همه شما هست.

وي با بيان اينکه شيطان در همه زمينه‌ها قوي عمل مي‌کند اضافه کرد: مکرها، هجمه‌هاي فرهنگي، و توطئه‌هاي دشمن کارساز و قوي است و نبايد دست‌کم گرفته شود.

نکونام ادامه داد: شما خود واقفيد و در برابر دشمنان تا دندان مسلح ايستاده‌ايد و در برابر دشمن نحس درون هم مي‌ايستيد که نفس بزرگ‌ترين دشمنان است و ما را به دنياطلبي دعوت مي‌کند.

نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري تاکيد کرد: نفس انسان را به مخالفت با ولايت‌فقيه، معصيت پروردگار، سستي در نماز و عبادت دعوت مي‌کند و بايد مراقب باشيد و اگر مي‌خواهيد اين شهدا از من و شما راضي باشند بايد بنده خدا شد.

امام جمعه شهرکرد يادآور شد: بندگي خدا يعني سلطاني عالميان و بايد از خدا بخواهيم که تجاوز نکنيم از اوامر و فرمان‌ها خدا تا مانند اين شهدا خدا ما را بپذيرد و قبول‌مان کند و به اين ترتيب اثرگذار باشيم.

وي اضافه کرد: بايد نقش‌آفرين باشيم همانطور که امروز بعد از ۲۹ سال اين شهدا نقش‌آفريني مي‌کنند و امروز من و شما را دور هم جمع کردند و دشمنان از اين موضوع مي‌ترسند.

انتههاي پيام/1026ج
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر