آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106871
در نامه بسيج دانشجويي آمده است:
چرا تاکنون نمايندگان استان اقدامي مشترک براي منافع مردم استان انجام نداده اند
تاریخ انتشار : 1396/08/14
نمایش : 340
بسيج دانشجويي استان در نامه اي به نمايندگان مجلس شوراي اسلامي خواستار اقدامي مشترک در خصوص تأمين منافع استان شد.
به گزارش منطقه آزاد؛ بسيج دانشجويي استان در نامه اي به نمايندگان مجلس شوراي اسلامي خواستار اقدامي مشترک در خصوص تأمين منافع استان شد. شرح اين نامه بدين شرح است:


مردم استان چهارمحال و بختياري چند سالي است که شاهد دخالتها و زيادهخواهيهاي مافياي قدرت آب هستند و  تاکنون در مقابل حرفها و اقدامات نادرست مسولين استاني و غير استاني صبر و شکيبايي به خرج داده اند.


اخيرا شاهد نامهاي به رياست محترم جمهور و وزارت نيرو توسط نمايندگان محترم استان اصفهان بودهايم که گويا از صبر و تحمل مردم استان به جاي تامل و تفکر، زيادهخواهتر شدهاند تا جايي که ميگويند همهي آب زاينده رود از آن ماست! و طرح  هزار نفر از مردم استان را که تقريبا نيمي از جمعيت استان است 074 انتقال آب بن-بروجن که براي تامين آب شرب و مصوب شده در دولت آقاي احمدي نژاد و آقاي روحاني است را بدون مجوز و غير قانوني ميدانند تا جايي که نماينده محترم مردم شاهين شهر از اجحاف در حق مردم استان اصفهان سخن ميگويد.با توجه به اولويت انتقال آب براي شرب، چگونه ايشان ميتوانند اين طرح را غير قانوني بنامند در حالي که انتقال آبي که مد نظر خودشان هست براي استفاده در صنعت و فولاد است! متاسفانه شواهد نشاندهندهي آن است که ديگر صبر و سکوت در برابر اين اقدامات فايدهاي ندارد فلذا بسيج دانشجويي من بعد در برابر زياده خواهيها و توهينها سکوت نخواهد کرد و تا زماني که جلوي اين اقدامها گرفته نشود ما به رسالت خود عمل خواهيم کرد و حق مردم استان چهارمحال و بختياري را از مسولين استان مطالبه خواهيم کرد.اما با توجه به نامهها و بيانيههاي مشترکي که نمايندگان محترم مردم اصفهان انجام دادهاند شاهد آن هستيم که نمايندگان استان ما سکوت کردهاند و نه جواب توهينهاي برخي را دادهاند و نه اقدامي مشترک انجام دادهاند. به نظر ميرسد نمايندگان استان ما به خاطر اختلافات نظري که دارند حاضر نيستند به طور مشترک براي منافع مردم استان اقدامي انجام دهند!ما دانشجويان وظيفه خود دانستيم تا رسالت و وظيفه شما نمايندگان را گوشزد کنيم و شما را به همدلي و يک صدايي در برابر مافياي قدرت و مافياي ثروت دعوت کنيم و بدانيد شما بايد وکيل مدافع مردم باشيد .


مردم در انتخابات بعدي به عملکرد شما راي خواهند داد .تا کنون آن چنان که بايد و شايد پاسخگوي راي مردم نبودهايد . باشد که زين بعد منافع استاني را بر منافع شخصي و جرياني ترجيح بدهيد.


والسلام


انتهاي پيام/م920
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر