آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106860
رئيس دانشگاه شهرکرد خطاب به خانواده شهيد قاسمي:
براي اينکه راه روشنگري را گم نکنيم احتياج به حضور و مراجعه به شما داريم
تاریخ انتشار : 1396/07/29
نمایش : 361
رئيس دانشگاه شهرکرد خطاب به خانواده شهيد قاسمي: ما به وجود شما افتخار مي کنيم و براي اينکه راه روشنگري را گم نکنيم احتياج به حضور و مراجعه به شما داريم و به نيابت از دانشگاهيان شهرکرد قول مي‏دهيم که راه اين شهدا را ادامه دهيم
به گزارش منطقه آزاد؛ بسيجيان و رئيس دانشگاه شهرکرد با خانواده شهيد مدافع حرم احمد قاسمي ديدار کردند. دراين ديدار، پدر شهيد احمد قاسمي طي سخناني ابراز داشت: مايه افتخار خانواده و استان است که فرزندم در راه دفاع از حرم و اسلام شهيد شده است و ان شاءالله که بتوانيم ادامه دهنده و پيرو راه همه شهدا باشيم.


پدر شهيد احمد قاسمي همچنين افزود: شهيد در طول دوران تحصيل خود در دانشگاه از فعالين بسيج بود و علي رغم قبولي در مقطع کارشناسي ارشد به دنبال آرزوي خود که همان دفاع از حريم اهل بيت(ع) بود رفت و سرانجام در قالب امدادگر هلال احمر به سوريه اعزام شد و در تاريخ ۱۶ آذر ۱۳۹۴ در جريان آزادسازي شهرک زيتان سوريه با اصابت گلوله داعشيان به پهلوي چپش به فيض رفيع شهادت نائل شد.


مادر شهيد مدافع حرم نيز طي سخناني ضمن خوش آمدگويي به دانشگاهيان دانشگاه شهرکرد، آن شهيد را فردي خستگي ناپذير و سرآمد خانواده دانست و گفت: شهيد احمد قاسمي همواره در مسايل مختلف خانه کمک کار من بود و  زبان از وصف خوبي هاي وي کوتاه است.


رييس دانشگاه شهرکرد نيز طي سخناني ضمن تبريک و تسليت گفتن شهادت، شهيد مدافع حرم به خانواده وي گفت: جاي بسي افتخار است که در اين شرايط، اين شهيد بزرگوار مانند ساير شهدا مدافع حرم ثابت کرد که چشمه جوشان انقلاب و ديانت ما همچنان در راه دفاع از اسلام و آرمان هاي اسلامي فوران مي کند.


 دکتر شايان شامحمدي در بخش ديگري از سخنانش خطاب به پدر شهيد مدافع حرم گفت: ما به وجود شما افتخار مي کنيم و براي اينکه راه روشنگري را گم نکنيم احتياج به حضور و مراجعه به شما داريم و به نيابت از دانشگاهيان شهرکرد قول مي‏دهيم که راه اين شهدا را ادامه دهيم و کوتاهي نکنيم و اميدوارم به برکت خون شهدا کشور ما سربلند و جمهوري اسلامي متصل به ظهور آقا امام زمان(عج) شود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر