آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106844
برگزاري ويژه‌برنامه افتتاحيه هفته ملي کودک در کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در شلمزار
تاریخ انتشار : 1396/07/16
نمایش : 297
مسئول مرکز فرهنگي هنري شلمزار از برگزاري همايش (کودک نشاني خدا است...) در هفته ي ملي کودک خبر داد.
زهرا بابادي مسئول مرکز فرهنگي هنري شلمزار در گفت‌وگو با منطقه آزاد؛ از برگزاري همايش (کودک نشاني خدا است...) در هفته ي ملي کودک خبر داد.

وي با اشاره به جلب توجه افکار عمومي به اهميت دوران کودکي و نيازها و خواسته هاي کودکان جامعه افزود: اين جشن با هدف توجه بيشتر به قشر کودک به‌عنوان قشري تاثيرگذار در جامعه برگزار شد.

بابادي افزود: در اين همايش که با حضور مسئولان شهرستاني و دانش آموزان برگزار شد نمايشگاهي از آثار هنري، فرهنگي و ادبي کودکان و نوجوانان به منظور به نمايش گذاشتن توانمندي هاي اين قشر افتتاح شد.

مسئول مرکز فرهنگي هنري شلمزار اجراي سرود نشانه هاي خدا، اجراي مسابقه و بازي، اجراي سرود عاشورايي، قرائت شعر و... را از ديگر برنامه هاي اين روز عنوان کرد و بيان داشت: اجراي برنامه توسط کودکان از ديگر طرح هاي هدفمند کانون براي ايجاد خود باوري در کودکان است که نمونه اي از آن در روز کودک به نمايش گذاشته شده است.

گفتني است هفته ملي کودک از 15 الي 21 شهريور ماه با شعار «هرکودک نشاني خداست» در مراکز کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان با اجراي برنامه هاي ويژه فرهنگي، هنري و ادبي در حال برگزاري است.  

انتهاي پيام/1026ج
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر