آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106842
پايان چهاردهمين همايش علمي دانشجويي مهندسي مواد و متالورژي ايران در دانشگاه شهركرد
تاریخ انتشار : 1396/07/13
نمایش : 248
چهاردهمين همايش علمي دانشجويي مهندسي مواد و متالورژي ايران در دانشگاه شهركرد با معرفي چهره‌ ماندگار مهندسي مواد و تجليل از آثار برگزيده پايان يافت.
به گزارش منطقه آزاد؛ بعدازظهر چهارشنبه 12 مهرماه 96، چهاردهمين همايش علمي دانشجويي مهندسي مواد و متالورژي ايران در دانشگاه شهركرد با معرفي چهره‌هاي ماندگار و شايسته‌ تقدير مهندسي مواد و تجليل از آثار برگزيده پايان يافت.

دكتر مجيد ابن‌علي رئيس دانشكده‌ فني و مهندسي دانشگاه شهركرد در آيين اختتاميه‌ اين همايش ضمن تشكر از حاميان و برگزاركنندگان، پرورش خلاقيت و نهادينه شدن كارگروهي را ازجمله دستاوردهاي همايش عنوان كرد و گفت: امروزه در دانشگاه‌هاي نسل سوم علم از حالت ايستا خارج شده و پويايي يافته كه علم پويا منتهي به كار و فنآوري بوده و ثروت‌آفرين است و چنين همايش‌هايي راهي براي تحقق پويايي علم است.

وي حسن نيت صنايع حامي چهاردهمين همايش علمي دانشجويي مهندسي مواد و متالورژي را شايسته‌ تقدير دانست و ابراز اميدواري كرد كه زمينه‌ ارتباط هرچه بيشتر با صنايع و بهره‌گيري از پتانسيل‌هاي طرفين فراهم گردد.

گفتني است در آيين اختتاميه‌ چهاردهمين همايش علمي دانشجويي مهندسي مواد و متالورژي ايران دكتر محمدعلي گلعذار و دكتر منصور سلطانيه به‌عنوان چهره‌هاي ماندگار و شايسته‌ تقدير مهندسي مواد معرفي شدند و در ادامه ضمن تجليل از كميته‌ علم و حاميان همايش، چهار نفر از شركت‌كنندگان به عنوان ارائه‌دهندگان آثار برتردر بخش ارائه شفاهي و پوسترمورد تجليل قرار گرفتند.

انتهاي پيام/1026ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر