آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106835
فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم (ع) چهارمحال و بختياري:
تجهيز و آماده‌سازي نيروهاي مسلح دستاورد هشت سال دفاع مقدس براي کشور
تاریخ انتشار : 1396/07/04
نمایش : 442
فرمانده سپاه حضرت قمربني هاشم (ع) چهارمحال و بختياري گفت: تجهيز و آماده سازي نيروهاي مسلح ايران جزء مهم ترين دستاوردهاي هشت سال جنگ تحميلي است.
به گزارش منطقه آزاد؛ سردار علي محمد اکبري فرمانده سپاه پاسداران استان چهارمحال و بختياري در جمع مسئولين گروه هاي جهادي بسيج دانشجوييي استان گفت: گروه هاي جهادي نيت و قدمشان براي رضاي خداست و اگر اين نيت خالص و احساس تکليف نباشد به جز در ازاي دريافت پول هيچکس اين اقدامات را انجام نمي دهد.

وي با گراميداشت هفته دفاع مقدس در پاسخ به اين سوال که چرا جنگ شروع شد و نتيجه هشت سال دفاع مقدس چه بود، بيان داشت: دشمن هميشه با اهداف مشخص به کشور حمله مي کند. در آن زمان به دليل ضعيف بودن انقلاب ما که به تازگي متولد شده بود به ايران حمله کرد.

سردار اکبري در ادامه به برخي دستاوردهاي جنگ اشاره داشت و گفت: در طول تاريخ در همه جنگ ها قسمتي از کشور جدا شده است ولي در طول هشت سال دفاع مقدس حتي يک وجب از خاک ايران جدا نشد، تثبيت انقلاب اسلامي ايران که پس از آن اين انقلاب به شرق و غرب دنيا صادر گرديد از ديگر دستاوردهاي دفاع مقدس بود.

فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) همچنين تجهيز و آماده سازي نيروهاي مسلح ايران را جزء مهم ترين دستاوردهاي هشت سال جنگ تحميلي دانست.

اکبري حضور در گروه هاي جهادي را مهمترين عامل خودسازي و خودشناسي و خداشناسي دانست و ابراز داشت: به دنبال ساماندهي گروه هاي جهادي استان هستيم و اين امر به زودي عملي خواهد شد، گروه هاي جهادي بايد فرهنگ سازي کنند و به جاي انجام کار، خود منطقه و مردم منطقه را خودکار کنند تا کار کنند.

وي در پايان اذعان داشت: سپاه استان از قرارگاه امام رضا (ع) در حد توان حمايت مي کند.


انتهاي پيام/920م
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر