آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106821
گزارش/
افتخار آفريني نخبه چهارمحالي در جشنواره اختراعات اروپا
تاریخ انتشار : 1396/06/15
نمایش : 561
يک مدال طلا و يک مدال برنز در جشنواره اختراعات اروپا توسط نخبه استان کسب شد.
به گزارش منطقه آزاد؛ جشنواره اختراعات اروپا هر سال در يکي از کشورهاي اروپايي و با حضور نخبگان و دانشمنداني از سرتاسر جهان برگزار مي گردد. در اين جشنواره مخترعان، طرح ها و اختراعات خود را ارائه مي دهند و پس از چند دوره داوري اختراعات برتر معرفي مي گردند.
کسب يک مدال طلا و يک مدال برنز در جشنواره اختراعات اروپا توسط نخبه  استان؛

مهندس محسن حيدري بني از پژوهشگران و نخبگان جوان استان چهارمحال و بختياري به همراه هم تيمي هاي خود موفق به کسب يک مدال طلا و يک مدال برنز در جشنواره اختراعات اروپا شدند.


محسن حيدري از شرکت کنندگان چهارمحالي در اين جشنواره مدلسازي جديدي براي محاسبه تئوري مدل الاستيک نانو کامپوزيت هاي پايه پليمري تقويت شده با نانو لوله هاي کربني و ربات شناساگر و ضد ضربه ارائه داد که حائز مدال طلا و در خصوص طرح ربات شناساگر حائز مدال برنز شد.

دکتر محمدرضا محمد شفيعي، اميرحسين محمد شفيعي، دکتر فرزاد خليلي و مسعود صفاري وي را در اين تيم همراهي کردند.

وي در گفتگو با منطقه آزاد ابراز داشت: اين طرح ها علي رغم اينکه دشواري هاي خاص خود را داشت و بعضاً با شکست هايي هم در طول کار مواجه مي شد و کاممان را تلخ مي کرد ولي به لطف خدا نتيجه بخش بود و با اين عناوين و افتخاراتي که براي کشور عزيزمان به ارمغان آورد همه آن لخ کامي ها به شيريني مبدل شد.


وي افزود: در اين جشنواره رقباي زيادي از سرتاسر دنيا شرکت کرده بودند و اين جشنواره سطح بالايي داشت؛ ولي اين امکان را براي ما فراهم کرد که با سطح علمي و نحوه عملکرد ساير کشورهاي جهان نيز آشنا شويم.


انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر