آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106361
جانشين جديد فرمانده نيروي زميني ارتش را بهتر بشناسيم + تصاوير
تاریخ انتشار : 1395/10/16 11:59:04
نمایش : 645
امير نوذر نعمتي، از جمله فرماندهاني است که عهده‌دار فرماندهي دو تيپ استراتژيک نزاجا را در کارنامه خود دارد.
به گزارش منطقه آزاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ با حکم سرلشکر عطاءالله صالحي فرمانده کل ارتش و بنابر پيشنهاد فرمانده جديد نيروي زميني ارتش، امير نوذر نعمتي، به سمت جانشين جديد فرمانده نيروي زميني منصوب شد.
 
 
جانشين فرمانده نيروي زميني ارتش را بهتر بشناسيم + تصاوير
 
شايان ذکر است؛ پيش از اين، امير کيومرث حيدري جانشيني نزاجا را بر عهده داشت که چندي پيش، با حکم حضرت آيت‌الله خامنه‌اي فرمانده معظم کل قوا به عنوان فرمانده اين نيرو منصوب شد.
 
همچنين؛ امير نعمتي پيش از اين، سمت معاونت هماهنگ‌کننده نزاجا را بر عهده داشت. وي همچنين پيش از آن، فرمانده تيپ 65 هوابرد نوهد بود که اواخر مهر ماه امسال، معاون فرمانده نيرو شد.
 
 
جانشين فرمانده نيروي زميني ارتش را بهتر بشناسيم + تصاوير
 
امير سرتيپ نوذر نعمتي، از جمله فرماندهاني است که عهده‌دار فرماندهي دو تيپ عمده و استراتژيک نزاجا يعني تيپ هوابرد شيراز و تيپ ۶۵ نوهد نزاجا را در کارنامه خود دارد.
 
وي متولد ۱۳۴۴ شهرستان فيروزآباد فارس است که در سال ۱۳۶۴ به استخدام ارتش درآمد و مدت ۱۲۸ ماه در مناطق عملياتي مختلف جنگ تحميلي خدمت کرده است.
 
جانشين فرمانده نيروي زميني ارتش را بهتر بشناسيم + تصاوير
 
امير نعمتي، از دوره ستواني در رسته تکاوري بوده، فرماندهي گردان‌هاي تکاوري را نيز به عهده داشته و امروز نيز به عنوان جانشين فرمانده نيروي زميني ارتش منصوب شده است.
 
وي از نيروهاي با تجربه، با مهارت و با دانش نظامي بسيار بالاست که مدتي نيز رئيس ستاد لشکر 58 تکاور بوده است.
 
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر