آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106349
ابراز رضايت نماينده ولي فقيه از دانشجويان انقلابي
تاریخ انتشار : 1395/10/13 11:20:53
نمایش : 450
محمد علي نکونام، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد به جايگاه والاي دانشجويان در امر روشنگري و مطالبه گري اشاره کرد.
به گزارش منطقه آزاد، محمد علي نکونام، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد به جايگاه والاي دانشجويان در امر روشنگري و مطالبه گري اشاره کرد و گفت:
قدر اين جوانان و دانشجويان را بايد دانست؛ از حرف‌هاي اين‌ها نبايد براشفته شد؛ از انتقادات اين‌ها نبايد برآشفته شد؛ حتي از انتقادهاي تند اين‌ها نبايد عصباني شد. اين‌ها دلسوز هستند. اين‌ها جوانان پرنشاط هستند؛ اين‌ها کساني هستند که آينده انقلاب ان‌شاءالله به دست اين‌ها خواهد افتاد و اين‌ها بايد در همين عرصه‌ها پرورش پيدا کنند، مهيا بشوند و آماده بشوند.


حجت الاسلام نکونام اضافه کرد:
براي اين که انقلاب را از شما تحويل بگيرند و مديران آينده انقلاب باشند. دانشجويان عزيز ما بيدار هستند؛ اهل بصيرت هستند و قدر شهداي خودشان را مي‌دانند و در همين مسير بصيرت گونه مانده‌اند و مي‌ماند و حضور دارند و همه‌جا عرض اندام مي‌کنند.

جايي که بايد منتقدانه ورود پيدا کنند، وارد مي‌شوند و انتقاد مي‌کنند؛ جايي که بايد مدافعانه ورود پيدا کنند، وارد مي‌شوند و دفاع کنند؛ جايي که بايد حرف بزنند و سکوت و مسامحه نکنند و ملاحظه کاري نداشته باشند، وارد مي‌شوند و حرف خودشان را مي‌زنند. جوانان دانشجوي ما الحمدلله اين گونه هستند.


انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر