آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106327
نماينده تشکل انجمن اسلامي تحکيم وحدت دانشگاه آزاد شهرکرد:
اين شما هستيد که بدهکار به اين ملت شهيد پرور و انقلابي هستيد/همين انتصاب هاي رانتي باعث مي شود فاجعه اي چون تونل بهشت آباد و گلاب رخ دهد/
تاریخ انتشار : 1395/10/04 15:20:31
نمایش : 452
نماينده تشکل انجمن اسلامي تحکيم وحدت دانشگاه آزاد شهرکرد قبل از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته به نقش دانشجويان انقلابي در بيان مطالبات و پيگيري مشکلات و کمبودها و همچنين نقد جدي مديريت استان اشاره کرد.
به گزارش منطقه آزاد، نماينده تشکل انجمن اسلامي تحکيم وحدت دانشگاه آزاد شهرکرد قبل از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته به نقش دانشجويان انقلابي در بيان مطالبات و پيگيري مشکلات و کمبودها و همچنين نقد جدي مديريت استان اشاره کرد و گفت: اين مطالبات، باعث نگاه صحيح و کلان مديران استان ميشود. نگاهي که برخي از مديران فعلي استان از آن بي بهره اند و با عدم تدبير، باعث نا اميدي مردم اين استان شده اند.
قطعا وقتي فضاي تملق و مجيز گويي مسئولين و چشم پوشي از بيان مشکلات استان، جاي خود را به فضاي نقد جدي بدهد،
مديريت استان به بن بست مي رسد.
چرا که بعضا در حساس ترين و نزديکترين مناصب به مديران استان، رانت خواري ها، ويژه خواري ها و تضييع حقوقي اتفاق مي افتد که شايد خود مديران از آنها بي خبر باشند.وي افزود: آنچه در اينجا مي آيد روشنگري و بيان حقايقي است که شايد شنيدن آن در کام برخي مسئولين تلخ مزه به نظر آيد ولي همچون داروي تلخي است که تاثير آن در حل مشکلات و معضلات استان است.
امروز روز گفتن حقايق است؛ گرچه از آن صد روز طلايي زمان بسياري گذشته است. شما حضرات مارا متخصص به پخت آش بزباش دانستيد و  با واژه هايي که لايق دشمنان  اين ملت شهيد پرور است، خطاب قرار داديد. القابي چون بي شناسنامه، جيب بر، بزدل، هوچي باز و بسيار القابي که ديگر قصد عنوان کردن آنرا ندارم.


نماينده تشکل انجمن اسلامي تحکيم وحدت دانشگاه آزاد شهرکرد اظهار داشت: امروز مشخص شده است چه کسي با هوچي بازي برجام را، منعقد ساخت تا دل ملت و رهبري را خون کند. آنچنان با منتقدان خود برخورد کرديد که هرکسي نمي دانست فکر مي کرد، اين ملت، هميشه بدهکار به شما بوده است. نخير اين شما هستيد که بدهکار به اين ملت شهيد پرور و انقلابي هستيد. و امروز مشخص شده است که حتي بر سر منافع ملت خود با ديگران ساخت و پاخت کرده و همه ي منافع ملت را به حراج گذاشته و از روي خون شهيد  شهرياري و  احمدي روشن ها گذشتيد.

اما آقاي رئيس مطمئن باشيد که اين ملت غيور و انقلابي در روز 29 ارديبهشت 96 از روي شما با قدرت خواهد گذشت و به کسي راي خواهد داد که با مردمش باشد نه بر مردمش!


اين دانشجو تصريح کرد: تصور اينکه همه چيز روبراه است يک توهم خائنانه به شعور اين ملت مي باشد. چهار محال و بختياري استاني است که از17 درصد بيکاري رنج مي برد. اما جز سياسي بازي در مسئولين چيزي به چشم نمي خورد. چرخ توسعه ي اين استان روي ريل خودش که نيافتاده هيچ، بلکه کارفرمايان غير بومي بر کارفرمايان بومي ترجيح داده شده اند. وضعيت گردشگري اين استان غني و مستعد، رشد که نداشته بلکه تنزل هم داشته است. انتصاب هاي صورت گرفته بر اساس شايسته سالاري نبوده تا جايي که به بعضي از مراکز آموزشي هم اين انتصاب ها ديکته مي شود. همين انتصاب هاي رانتي باعث مي شود فاجعه اي چون تونل بهشت آباد و گلاب رخ دهد. آب مردم ميانکوه با نفت يکي شود.وي ابراز اشت: آقاي استاندار؛ کمي آن شيشه هاي دودي ماشين تان را پايين بکشيد و درد مردم رنج ديده چهارمحال و بختياري  را از نزديک ببينيد. براستي نمايندگان مجلس اين استان چه نظارتي بر دستگاه هاي مسئول، خصوصا استانداري دارند؟! ايا مسئله اي پشت پرده است که از حق مردم بايد گذشت حتي اگر مردم آب اشاميدنيشان با نفت يکي شود؟!
پروژه هاي انتقال آب، بنا به اذعان کارشناسان، فاقد مجوزهاي زيست محيطي است و به نتيجه رسيدن آنها ظلمي عظيم در حق مردم استان محروم چهار محال و بختياري است. بسياري از مردم به آينده استان به ديده ترديد مي نگرند و اين نشئت گرفته از همان تدبير و اميدي است که به مردم وعده داده شد اما جز نا اميدي براي مردم ماحصلي به همراه نداشت.نماينده اين تشکل دانشجويي به مشکل کم آبي و بي آبي در بسياري از شهرها و روستاهاي استان اشاره کرد و اذعان داشت: اين مشکل استعداد هاي بالقوه اين استان را تحت شعاع قرار داده است. متاسفانه سکوت و اتخاذ مواضع متناقض مسئولين نيز، بر اين بحران افروده است. امروز با تأسي به نظر کارشناسان، عواقب سکوت، در خصوص راه اندازي مجدد و بدون کارشناسي تونل هاي گلاب و بهشت آباد را جدا هشدار مي دهيم.
ما معتقديم در اين برهه زماني تنها مرحمي که مي تواند اين زخم کهنه را التيام بخشد، مواضع يکسان، واحد و بدون منفعت طلبي استاندار و نمايندگان مردم در مجلس است.


وي در پايان خطاب به استاندار گفت:
اقاي استاندار؛
اميدواريم دغدغه اين دانشجويان را از سر خير خواهي بگيريد نه از روي حقد و غضب جناحي، چرا که در همين تريبون به شما اعلام مي کنيم که ساعت هاي پاياني دولت آقاي روحاني است و ايشان تنها رئيس جمهور تک دوره اي تاريخ انقلاب هستند.
بخش هاي وسيعي از روستاها و شهرهاي استان با بحران بي آب دست و پنجه نرم مي کنند و تونل هاي انتقال آب در حال مکيدن شيره ي جان استان وعنقريب فجايعي هستند.


انتهاي پيام/

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر