آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106323
نظر دختر صدام درباره ترامپ چيست؟
تاریخ انتشار : 1395/10/04 14:28:24
نمایش : 907
دختر صدام حسين پس از مدتها در مصاحبه با يک شبکه تلويزيوني آمريکايي درباره دونالد ترامپ اظهار نظر کرد.
به گزارش منطقه آزاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ رغد دختر صدام حسين در مصاحبه با CNN دونالد ترامپ را به دليل درک بالاي سياسي‌ و موضعش درباره حمله آمريکا به عراق ستود! وي که پس از گذشت 10 سال از مرگ خفت‌بار پدرش براي اولين بار مصاحبه مي‌کرد گفت: "اين مرد تازه به قدرت رسيده اما اين طور که معلوم است درک سياسي بالايي نسبت به رؤساي جمهور قبلي آمريکا دارد".
 
دختر صدام که 48 سال دارد در حال حاضر به همراه فرزندانش در اردن زندگي مي‌کند. او به پدرش بسيار وفادار بود و پس از آنکه در سال 2003 مجبور به ترک عراق شد به اردن رفت و از آن زمان در اين کشور زندگي مي‌کند. يکي از دلايل مصاحبه نکردن او شرطي است که دولت اردن براي او گذاشته مبني بر اينکه هيچگونه فعاليت سياسي نداشته باشد.
 
وي در خصوص موضع ترامپ درباره حمله به عراق گفت: "او اشتباه ديگران را تکرار نکرد و اين به معناي اين است که به اتهاماتي که در آن زمان به پدرم زده مي‌شد آگاه بود".
 
دونالد ترامپ در طول تبليغات و گردهمايي‌هاي انتخاباتي چندين بار اعلام کرد که مخالف حمله به عراق بوده است؛ در حالي که مصاحبه‌هاي  او قبل و پس از تهاجم آمريکا به عراق خلاف اين را مي‌گويد و نشان مي‌دهد او در آن زمان طرفدار اين جنگ بوده است.
 
نظر دختر صدام درباره ترامپ چيست؟
 
نظر دختر صدام درباره ترامپ چيست؟
 
 
انتهاي پيام/
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر