آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106312
سهم هشتمين شرکت خودرو سازي بزرگ جهان از بازار ايران چقدر است؟
تاریخ انتشار : 1395/10/02 13:08:00
نمایش : 560
براساس آمار گمرک از بين انواع خودروهاي هوندا هشتمين شرکت خودرو سازي بزرگ جهان تنها يک مدل از محصولات اش در آبان ماه به کشور وارد شده است.
به گزارش منطقه آزاد به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان،  اين روزها خيابان هاي کشور به ويژه کلانشهرها جولانگاه لوکس سواراني شده که خودروهاي وارداتي را به داخلي ها ترجيح مي دهند؛ در بين اين خودروهاي وارداتي، چهارچرخ هاي ژاپني همواره به دليل کيفيت و قيمت معقولي که درمقايسه با ساير خودروهاي وارداتي داشته اند مورد توجه خريداران ايراني بوده است.

طبق آمار گمرک در آبان ماه سال جاري 54 دستگاه خودرو هوندا به ارزش دلاري 1,590,300و ارزش ريالي 50,428,206,850  وارد کشور شده که در اين بين فقط خودرو CR-V جزء مدل هاي وارداتي بوده است.

لازم به ذکر است که اين خودرو قبل از ترخيص از گمرک قيمتي معادل 93 ميليون و 256 هزار تومان دارد ولي هزينه خريد اين خودرو در بازار داخلي  از 217 ميليون شروع شده وتا 258 ميليون نيز مي رسد.

جزئيات واردات هوندا به کشور :
 
سهم هشتمين شرکت خودرو سازي بزرگ جهان از بازار ايران چقدر است ؟
 
سهم هشتمين شرکت خودرو سازي بزرگ جهان از بازار ايران چقدر است ؟


مشخصات فني خودرو CR-V:

در طراحي به‌روز شده و اختصاصي سال 2016، چرخ‌هاي 17 اينچي آلياژي، شيشه‌هاي عقب با قابليت ديده نشدن فضاي داخلي و همچنين يک سيستم ايمني به مدل LX اضافه شده اما مدل‌هاي مجموعهٔ CR-7 امسال، تغييري نکرده است همچنين اين خودرو  داراي موتور 2,4 ليتري با قدرت 185 اسب بخار و گشتاور 181 پوند بر فوت است .

هدف از طراحي داخلي CR-7 استفاده روزمره بوده است و وجود درهاي پهن، قابليت ورود و خروج آسان را فراهم مي‌آورد و فاصله ميان سقف تا کف خودرو به اندازه‌اي است که براي سرنشينان جلو و عقب کاملا مناسب است.

قسمت مياني صندلي پشت، کاملا احساس راحتي را به فرد مي‌دهد چراکه از برجستگي گيربکس خبري نيست.


سهم هشتمين شرکت خودرو سازي بزرگ جهان از بازار ايران چقدر است ؟نماي جلو :
 
سهم هشتمين شرکت خودرو سازي بزرگ جهان از بازار ايران چقدر است ؟نماي داخلي :
 
سهم هشتمين شرکت خودرو سازي بزرگ جهان از بازار ايران چقدر است ؟


نماي پشتي:
 
سهم هشتمين شرکت خودرو سازي بزرگ جهان از بازار ايران چقدر است ؟
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر