آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106301
واکنش باهنر به انتخاب گزينه واحد اصولگرايان براي انتخابات 96
تاریخ انتشار : 1395/09/28 14:32:59
نمایش : 544
باهنر به انتخاب گزينه واحد اصولگرايان براي انتخابات 96 واکنش نشان داد.
به گزارش منطقه آزاد، محمدرضا باهنر در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ پيرامون دو دوره‌اي شدن دولت يازدهم اظهار داشت: تجربه‌هاي گذشته ثابت کرده که دولت‌ها دو دوره‌اي هستند و به طور طبيعي دولت يازدهم نيز دو دوره‌اي خواهد شد اما اين دولت سه مشکل پيش رو دارد.
 
وي در ادامه افزود: دولت چند قدم بزرگ برداشته است اما قرار بود در خروج از رکود نيز موفقيتي کسب کند البته دولتي‌ها معتقدند از رکود خارج شده‌اند در اين صورت ملت را نيز از رکود عبور دهند، زيرا ملت پشت ديوار رکود مانده‌اند و خوب است روحاني در چند ماه باقيمانده چند قسمت پيشران اقتصادي کشور مانند انرژي، مسکن و خودروسازي را کليد بزند.
 
رئيس جبهه پيروان خط امام و رهبري تصريح کرد: مردم از رکود و بيکاري رنج مي‌برند اما اگر روزنه‌هاي اميد واقعي اتفاق بيفتد و مردم احساس کنند که از رکود خارج مي‌شويم اين موضوع به دولت روحاني کمک خواهد کرد، البته اگر اين‌گونه نشود دولت يازدهم در انتخابات بعدي با مشکل مواجه خواهد شد.
 
دبير کل جامعه اسلامي مهندسين اظهار داشت: در انتخابات‌هاي دو دوره‌ گذشته، رئيس جمهورهاي کشورمان در دوره دوم بيش از دوره اول رأي آوردند اما روحاني در دوره اول ميزان رأي‌اش دَم نبش بود و حدود 50 درصد رأي آورد حتي به 51 درصد نيز نرسيد از اين‌رو بايد حتما در دوره بعد ميزان رأي‌اش بيشتر شود تا يک انتخابات قوي و قدرتمند برگزار شود و اگر اين گونه نشود از دو رئيس جمهور گذشته عقب مي‌ماند.
 
باهنر درباره گزينه جريان اصولگرايي براي انتخابات 96 گفت: هنوز بحث‌هاي انتخاباتي ادامه دارد و کانديداهاي بالقوه ما انتخاب شده‌اند و بايد فرايندي طراحي شود که در روز آخر به يک نفر برسيم.
 
رئيس جبهه پيروان خط امام و رهبري در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه در نهايت اصولگرايان براي انتخابات آينده به يک نفر خواهند رسيد، اظهار داشت: صددرصد موفق مي‌شويم و يا خير، نمي‌دانم. همچنين اين موضوع را که از ابتدا يک نفر را براي انتخابات رياست جمهوري انتخاب کنيم، مفيد نمي‌دانم زيرا بايد تعداد زيادي بررسي شوند، اما فرايند بايد طوري باشد که در نهايت به يک نفر برسيم.
 
 
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر