آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106300
درگيري فيزيکي در باشگاه استقلال/ بيني سرپرست استقلال شکست + مصاحبه و عکس
تاریخ انتشار : 1395/09/28 14:25:49
نمایش : 577
سرپرست تيم جوانان استقلال با يکي از ليدر هاي اين باشگاه درگيري فيزيکي پيدا کرد و در نهايت بيني وي شکست.
به گزارش منطقه آزاد به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان سعيد طرزي، سرپرست سابق تيم فوتبال جوانان استقلال که اخيرا با حکم کميته انضباطي اين باشگاه به کسر 80 درصد از قراردادش محکوم و از حضور در تيم جوانان اخراج شده بود ، امروز در باشگاه استقلال حاضر شد.

طرزي که قصد ديدار با مديران استقلال را داشت، با يکي از ليدرهاي اين باشگاه روبه رو شد و در نهايت درگيري فيزيکي ميان اين دو نفر باعث شد تا نيروي انتظامي نيز به اين مساله ورود کند .

سعيد طرزي در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد که هنگام ورود به باشگاه استقلال با ليدر استقلال درگير شده و در نهايت بيني وي شکسته است و در حال حاضر سرپرست تيم جوانان با حضور در کلانتري شهرک غرب پيگير اين مساله است.

طرزي: به خاطر شکستگي بيني ام به پزشک قانوني رفتم

سعيد طرزي در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان درباره درگيري با ليدر استقلال در باشگاه اظهار داشت:در ابتدا بايد بگويم براي پيگيري پرونده موکلينم که تعدادي از بازيکنان استقلال محسوب مي شوند به باشگاه استقلال و با هماهنگي حراست به داخل ساختمان رفتم که کارهايم را انجام دهم.
 
وي ادامه داد: در نهايت زماني که به ساختمان ورود کردم ليدر استقلال (افشار) با توجه به هجمه اي که از قبل به من داشت به سمت من حمله ور شد و من تنها در حضور مسئولان باشگاه وي را به عقب پرتاب کردم تا درگيري ايجاد نشود اما اين ليدر با مشتي که به صورت من زد باعث شد بيني ام دچار شکستگي شود .
 
سرپرست تيم جوانان استقلال خاطر نشان کرد: با توجه به اين مساله به پزشک قانوني رفتم و در حال حاضر اين ليدر بازداشت شده است و به طور حتم پيگير اين مساله از طريق مقامات قضايي هستم .
 
درگيري فيزيکي در باشگاه استقلال/ بيني سرپرست استقلال شکست + مصاحبه و عکس
 
طرزي گفت: مي خواهم بگويم اگر خدايي نکرده چاقويي به من ميخورد يا اتفاق بدتر رخ مي داد آيا افتخاري و ديگران پاسخگو بودند ؟ از افتخاري بايد بپرسيد براي اين اتفاق چه پاسخي دارد. در حال حاضر به پزشک قانوني رفتم و بايد بگويم دنبال پول نيستم.
 
وي درباره حواشي هاي تيم هاي پايه استقلال بيان کرد: واقعيت اين است که ما به دنبال اين بوديم تا حق بچه هاي جوانان از بين نرود .من خودم بارها به دليل بيماريي هايي که براي اين جوانان پيش آمده بود آنها را به بيمارستان بردم تا خدايي نکرده مشکلي برايشان پيش نيايد . از طرفي چندين بار به اکبرپور سرمربي تيم اعلام کرديم که استعفا دهيم اما وي گفت به خاطر وجود اين بچه ها اين کار را انجام ندهيم .با توجه به اينکه از بستگان اکبرپور محسوب مي شوم در کنار ايشان در تيم جوانان مشغول به کار شدم و بايد بگويم چيزي حدود 50 ميليون براي اين تيم خرج کردم اما بهتر است بدانيد مشکل من پول نبود و تنها خواستيم بگوييم که به اين جوانان رسيدگي شود .
 
وي ادامه داد: ما به نوعي استعفاي زوري داديم و بحث اخراج ما معني ندارد .از طرفي بنري که توسط ما ارائه شد نه تهديد بود و نه استعفا و تنها اين کار را به اين دليل انجام داديم تا به اين ترتيب مسئولان بيشتر به جوانان رسيدگي کنند اما آقاي افتخاري ،بزرگي و ديگر افراد به شکل ديگيري جواب ما را دادند .ما تنها به عشق اين بچه ها هر کاري را انجام داديم وگرنه نياز ما پول نبود .دست هاي پشت پرده باعث شد تا اکبرپور استعفاي زوري دهد .
 
نشست معيني با وزير ورزش و جوانان

با توجه به اعلام معيني مبني بر استعفاي خود از هيئت مديره استقلال در نهايت يکي از اعضا با صحبت هاي خود توانست معيني را از استعفا منصرف کند .

با اين وجود به نظر معيني عضو هيئت مديره از موضع خود عقب نشيني کرده اما اين عضو در نظر دارد طي امروز و فردا ديداري از نزديک با سلطاني فر وزير ورزش و جوانان داشته باشد تا بر اين اساس مشکلات باشگاه را با وي در ميان بگذارد .

حسن زماني در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به صحبتي که با معيني داشتم در نهايت وي از استعفاي خود منصرف و قانع شد اين کار را انجام ندهد .
 
منصوريان با دو غايب به مصاف نفت مي رود

تيم فوتبال استقلال تهران در حالي روز سه شنبه در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي به مصاف تيم نفت تهران مي رود که دو مهره کليدي استقلال در اين ديدار حضور نخواهند داشت .
 
 عليرضا منصوريان سرمربي تيم فوتبال استقلال امکان استفاده از دو بازيکن تاثيرگذار خود را به دليل محروميت در اين بازي نخواهد داشت.
 
فرشيد اسماعيلي هافبک جوان و يعقوب کريمي، مدافع چپ آبي پوشان دو بازيکني هستند که به دليل دو اخطاره بودن جزو غايبان استقلال در اين بازي خواهند بود.
 
دو تيم فوتبال استقلال و نفت در چارچوب مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي روز سه شنبه ۳۰ آذر و از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه تختي تهران به مصاف هم خواهند رفت.
 
از طرفي استقلال وريا غفوري و ميثم مجيدي که تازگي دوران مصدوميت را پشت سرگذاشته در اين بازي در اختيار نخواهد داشت.
 
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر