آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106292
خطيب نماز جمعه شهرکرد عنوان کرد/
سهم دولت در عمليات عمراني مصلي امام خميني(ره) مرکز استان
تاریخ انتشار : 1395/09/26
نمایش : 667
خطيب نماز جمعه شهرکرد وضعيت مصلي امام خميني شهرکرد را تشريح کرد.
به گزارش منطقه آزاد، حجت الاسلام و المسلمين نکونام نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد در خطبه هاي نماز جمعه شهرکرد ضمن اشاره به جايگاه دين مبين اسلام در جهان و احترام به ساير اديان از اين جهت که هرکدام در زمان خود رسالتي بر دوش داشتند، گفت:
آزادسازي شهرهاي حلب و موصل به دليل مقاومت مردمشان است. اين وحدت بود که توطئه هاي آمريکا را برملا کرد. تقويت تروريست آتشي است که دامان خودشان را هم مي گيرد. انتظار از امت اسلامي، مقاومت است.


امام جمعه شهرکرد اظهار کرد:
بعضي ها که داعيه خواص بودن را دارند، از آنها انتظار درک اسلام است. از آنها انتظار است اجازه ندهند رژيم خبيثي مثل رژيم انگليس سفير ما را احضار کنند و راجع به تحولات حلب از او سوال بپرسند. دولتمردانمان بايد بدانند در دل مردم جاي دارند به شرطي که جلوي توطئه هاي استکبار بايستند.


نکونام اذعان داشت:
در مسئه برجام هم با مکر و حيله پيش آمدند. چنانکه حضرت آقا هم فرمودند که عمل کردن به تعهدات بايد به صورت گام به گام باشد. حواس ها بايد جمع باشد.


امام جمعه شهرکرد به روز حمل و نقل اشاره کرد و افزود:
بايد قدردان تلاش جهادگونه رانندگان بود و در جهت خدمت رساني به آنها اقدام نمود، ضمن اينکه به ايمن سازي جاده ها هم بايد پرداخته شود.

حجت الاسلام نکونام اقدامات آيت الله مفتح را تبيين کرد و گفت:
27 آذر ماه، سالروز شهادت آيت الله دکتر محمد مفتح است. ايشان چهره اي عالم، بصير و تلاشگر در زمينه اسلامي کردن دانشگاه ها است.


خطيب نماز جمعه شهرکرد پايان سخنان خود را به وضعيت ساخت مصلي امام خميني(ره) شهرکرد اختصاص داد و گفت:
تا به حال يک روز هم اين عمليات متوقف نشده است. بيش از 7 ميليارد تومان در زمان ما هزينه شده، در حاليکه تنها 3 ميليارد از هزينه هاي دولتي أخذ شده.

گفتني است، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد از خيرين استان دعوت کرد تا در امر ساخت و ساز مصلي مشارکت کنند، چراکه اين موضوع يک صدقه جاريه است.


انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر