آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106291
رئيس کميسيون اجتماعي مجلس:
آخوندي را استضاح مي‌کنيم، حتي اگر ما را به گلوله ببندند/ ضعف مديريت آقايان هرچه مي‌گذرد، بيشترآشکار مي‌شود
تاریخ انتشار : 1395/09/25 09:38:33
نمایش : 456
رئيس کميسيون اجتماعي يرامون آخرين پيگيري‌ها براي استيضاح آخوندي، گفت: نهضت ادامه دارد حتي اگر ما را به گلوله ببندند! نمايندگان آذربايجان بنابه تکليفي که دارند پيگير موضوع استيضاح هستند.

به گزارش منطقه آزاد، سلمان خدادادي رئيس کميسيون اجتماعي مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجو، پيرامون آخرين پيگيري ها درباره استيضاح آخوندي وزير راه و شهرسازي پيرامون حادثه راه آهن سمنان، اظهار داشت: نهضت ادامه دارد حتي اگر شب و روز بر ما گلوله ببارد! نمايندگان  آذربايجان بنا به تکليفي که دارند در مقابل اين واقعه همواره پيگير موضوع استيضاح هستند.

 

وي با بيان اينکه موضوع استيضاح وزير، ماندن و يا رفتن يک مسئول نيست، افزود: مسئله رسيدگي به نواقصي است که منجر به کشته شدن عده اي از مردم شده است. بعضي نگران اجساد مفقود شده خانواده و عزيزانشان هستند. بايد اين موضوع ريشه يابي شود. البته جلسات مختلفي به ويژه در کميسيون عمران برگزار شده است. روز گذشته نيز همه نمايندگان آذربايجان با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازي جلسه داشتند و فيلم هاي روز حادثه را بررسي کردند.

 

خدادادي تصريح کرد: هر روز که مي گذرد بيشتر به سستي، ضعف مديريت، بي توجهي و عدم احساس مسئوليت افراد پي مي بريم. در اين فيلم که اعضاي وزارت راه آورده بودند مشخص شد که ۴ نفر مسئوليت اجازه تردد به يک لوکوموتيو را دارند اين در حالي است که در روز واقعه يک نفر از اعضا با تلفن به ۳ نفر ديگر اين اجازه را مي دهد. در حالي که ۳ نفر ديگر نيز بايد شرايط عبور لوکوموتيو را تشخيص دهند اين در حالي است که اين افراد با اعتماد به حرف همان يک نفر مجوز عبور لوکوموتيو را مي دهند.

 

نماينده مردم ملکان در مجلس اين گونه غفلت ها را بيانگر عدم احساس مسئوليت افراد برشمرد و ادامه داد: در گذشته نيز اينگونه رفتارها سابقه داشته و اگر واقعه اي در پس آن رخ نداده تنها ياري و کار خدا بوده است.

 

رئيس کميسيون اجتماعي در پايان خاطرنشان کرد: بحث ديه و بيمه لازم بوده و بايد پيگيري شود. اما موضوع اصلي اينها نيست. اتفاقا يکي از مواردي که از وزير گله مند بوديم سخنان وي در اولين روز بازديد از محل حادثه بود که به مردم داغدار اعلام کرد که بيمه و ديه جان باختگان پرداخت مي شود، هرچند که اين موارد نيز به صورت قانوني لحاظ شود اما مردم داغدار بوده و عزيزانشان را با دنيايي عوض نمي کنند.

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر