آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106282
ناطق نوري:
هر موردي از بستگان بنده داريد، رو کنيد
تاریخ انتشار : 1395/09/23 14:24:02
نمایش : 716
عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: هر کسي هر موردي از دو پسر، دامادها و بستگان بنده دارد، رو کند.
به گزارش منطقه آزاد به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمين علي اکبر ناطق نوري امروز (دوشنبه، 22 آذر ماه) در همايش مبارزه با فساد گفت: من دو پسر دارم، زماني که رييس مجلس بودم، اين ها مي آمدند و هميشه جلوي درب مجلس، جلويشان را مي گرفتند زيرا اين ها را نمي شناختند، اين دو حق نداشتند در کار من دخالت کنند.

وي افزود: هر کسي از اين دو پسرانم، از بستگان و داماد هاي من موردي دارد، مي تواند رو کند.

ناطق نوري در ادامه به ذکر خاطره اي پرداخت و گفت: براي اين که تکليف روشن شود بايد بگويم در زمان رياست من در مجلس، يک بار دو نفر از اطلاعات به منزل من آمدند ، ديدم رويشان نمي شود چيزي بگويند به آنان گفتم چيزي مي خواهيد بگوييد رويتان نمي شود، گفتند ما يک کيس(مورد) را دستگير کرديم آقازاده شما هم در ميان آن ها هستند.

وي افزود: آنان فکر کردند من شوخي مي کنم گفتم چرا پيش من آمديد؟ اگر پسر من پسر بقال چهار راه مولوي بود مي رفتيد به باباش بگوييد، برويد و او را بگيريد.

ناطق نوري گفت: در آن زمان پسرم را خواستم و گفتم که آيا اين طور است که اينها مي گويند؟پسرم گفت پدر دروغ مي گويند، گفتم اين ها اطلاعات هستند چشم و گوش ما هستند، پسرم گفت من پسر شماهستم اين ها دروغ مي گويند سپس پسرم را با چشم گريان از خانه بيرون کردم.

وي اظهار داشت: دو هفته بعد گفتند حاج آقا معذرت مي خواهيم يک مورد را گرفته بوديم، خواسته سو استفاده کند و نام پسر شما را برده است.

ناطق نوري ادامه داد: پسرم نزد من آمد و گفت پدر گفتم کار من نبوده چرا با من برخورد کرديد؟ به او گفتم کار من سه دليل داشت نخست اين که همگان بدانند من از شما حمايت نمي کنم، دوم اين که فاميل بدانند که زماني که به پسرم رحم نمي کنم به بقيه هم رحم نمي کنم و سوم اين که اگر جرياني آنجا بود که خواست من را امتحان کند بداند ناطق کيست.

وي افزود: آدم ها مي آيند و سوء استفاده مي کنند، اين دليل فساد جامعه است.

گفتني است؛ فاضل لاريجاني در نامه اي به دادستان تهران آورده است: قبلا در نامه‌اي خطاب به دادستان محترم تهران پيشنهاد کردم براي آشکارشدن حقيقت دستور فرمايند تمام دارايي‌هاي اينجانب از قبل انقلاب تاکنون بررسي شود. اکنون نيز مجددا در پيشگاه ملت شريف ايران تقاضا دارم هم‌زمان دارايي‌هاي نزديکان آقاي محمود احمدي‌نژاد و دارايي‌هاي حاج علي‌اکبر ناطق‌نوري و نزديکانشان و ساير مسئولان نظام که ممکن است شبهه‌اي در دارايي‌شان وجود داشته باشد مورد بررسي قرار گيرد و اگر ريالي اضافه تر وجود دارد به نفع بيت‌المال ضبط و ثبت شده و گزارش آن از طريق رسانه‌هاي عمومي به اطلاع مردم برسد. از خداوند متعال آشکار شدن حقايق را براي عموم و همچنين سربلندي ايران و ايرانيان را خواستارم».

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر