آخرین اخبار
 
کد مطلب: 106240
در همايش شکوه هجرت در دانشگاه شهرکرد/
واکاوي مولفه هاي جهاد از منظر رهبري به بيان مسئول بسيج اساتيد استان
تاریخ انتشار : 1395/09/08
نمایش : 618
مسئول سازمان بسيج اساتيد استان چهارمحال و بختياري: جهاد اکبر مبارزه با نفس خود است، از جمله آن ها مدافعان حرم و جهادگران هستند که با پا گذاشتن روي نفس خود در همه حوزه ها عمل مي کنند.
به گزارش منطقه آزاد؛ همايش شکوه هجرت در دانشگاه شهرکرد با حضور مسئولين دانشگاهي برگزار شد.
در اين برنامه از جهادگران سراسر استان که در امر محروميت زدايي و کمک به معيشت مردم گام برداشتند تقدير و تشکر به عمل آمد.


اين جهادگران در تمام اقشار بسيج اعم از طلاب، دانشجويي، دانش آموزي و ... تشکيل و سازماندهي شدند. اين گروه ها در بخش زيرساخت هاي اجتماعي، بهداشت، عمران و اقتصاد مقاومتي به فعاليت پرداخته اند.


در اين برنامه دکتر احمدرضا بسيج، مسئول سازمان بسيج اساتيد استان چهارمحال و بختياري ضمن تبريک هفته بسيج؛ مولفه هاي جهاد را از ديدگاه مقام معظم رهبري برشمرد و گفت: جهاد اکبر مبارزه با نفس خود است، از جمله آن ها مدافعان حرم و جهادگران هستند که با پا گذاشتن روي نفس خود در همه حوزه ها عمل مي کنند.


بسيج به فرموده امام صادق(ع) اشاره کرد که مي فرمايند:
جامعه بشري حکم جسم واحد را دارد و مصداق همان شعر بني آدم اعضاي يکديگرند، است.


مسئول سازمان بسيج اساتيد استان در پايان سخنان خود گفت:
اگر جامعه امروز ما دچار مشکل است و گروه هايي براي رفع مشکلات کار انجام دهند به آن جهاد کبير مي گويند، هم در حوزه هاي سياسي و فرهنگي و اقتصادي و هم در ساير حوزه ها.


در ادامه اين مراسم چند نفر از مسئولين گروه هاي جهادي به نمايندگي، به بيان مشکلات و راهکارهاي مدنظر خود در اعزام دانشجويان به اردوهاي جهادي پرداختند.


گفتني است پايان بخش اين مراسم تجليل از جهادگران بسيجي بود که با حضور دکتر منوچهر ذوالفقاري مسئول بسيج دانشجويي استان، سردار اکبري جانشين فرمانده سپاه قمربني هاشم(ع)، سرهنگ گودرزي مسئول هدايت گروه هاي جهادي استان و چند تن از مسئولين استاني برگزار شد.انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر