آخرین اخبار
 
کد مطلب: 105925
کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري:
قرار گرفتن در پازل دشمن بي‌تجهي به آرمان‌هاي امام (ره)
تاریخ انتشار : 1395/06/16
نمایش : 830
کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري گفت: "FATF" فشار را بر برخي از کشورهاي غيرهمسو با سياست‌هاي استعماري آمريکا ازجمله ايران اسلامي وارد کرده، که متاسفانه برخي از خودي‌ها بدون توجه به عواقب شوم اين اتفاق به تکميل پازل دشمن در منطقه کمک مي‌کنند.
به گزارش منطقه آزاد؛ منوچهر خليليان کارشناس مسائل سياسي در چهارمحال و بختياري در مصاحبه اختصاصي با جهانبين نيوز؛ اظهار کرد: يکي از نقشه‌هاي ديرينه شيطان بزرگ، آمريکا سنگ‌اندازي در مسير پيشرفت فعاليت‌هاي جمهوري اسلامي ايران و محدود کردن کشورمان در عرصه‌هاي مختلف است و اکنون در غالب "FATF " فشار را بر برخي از کشورهاي غيرهمسو با، سياست‌هاي استعماري آمريکا ازجمله ايران اسلامي وارد کرده، به‌نوعي مي‌توان گفت روش ظالمانه‌اي است براي به سلطه کشاندن فعاليت‌هاي بانکي و مالي کشور که متاسفانه برخي از خودي‌ها بدون توجه به عواقب شوم اين اتفاق به تکميل پازل دشمن در منطقه کمک مي‌کنند.

وي با بيان اينکه اين افراد بر اين باورند که اين فشارها از سوي دشمن طبيعي است افزود: لذا براي برقراري رابطه با کدخداي زورگو نيازمند دادن امتياز هستيم، که اين مسئله ناشي از عدم شناخت برخي از مسئولين نسبت به آمريکاست.

خليليان ادامه داد: FATF آمريکايي معنايش اين است که ما دربست در اختيار خواسته‌هاي طرف مقابل هستيم و درواقع خودمان را با اين روش تحريم مي‌کنيم تا به تعامل دوستانه با آمريکا خللي وارد نشود.

اين کارشناس مسائل سياسي تاکيد کرد: برهمين اساس شاهد بوديم که به خاطر همکاري با بانک‌هاي بين‌المللي برخي از بانک‌هاي داخلي همکاري لازم را با نهادهاي مقدسي چون سپاه و وزارت دفاع که امنيت و استقلال کشورمان را مديون جانفشاني، تلاش و همت بلند دانشمندان آن‌هاست، نداشتند.

وي بيان داشت: تضعيف و عدم همکاري با قرارگاه خاتم‌الانبياء سپاه که مظهر و نماد عظمت و اقتدار ايران اسلامي در حوزه‌هاي عمراني و اقتصادي است عواقب زيانباري به همراه خواهد داشت بنابراين لازم است مسئولين محترم بانکي، دولتي و وزارت امورخارجه هوشيارتر از هميشه شرايط حساس کشور را درک کرده و خدايي ناکرده در پازل دشمن حرکت نمايند.

انتهاي پيام/1026ج
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر