آخرین اخبار
 
کد مطلب: 105917
نظر جليلي درباره FATF
نفوذ اين است که از درون بخواهيم عده‌اي را تحريم کنيم و دچار خودتحريمي شويم
تاریخ انتشار : 1395/06/14 18:51:45
نمایش : 761
عضو شوراي عالي امنيت ملي گفت: اگر دشمن تا ديروز تهديد مي‌کرد که اگر خواست کدخدا را نپذيريم عليه ما قطع‌نامه صادر مي‌شود، امروز حرکتي را شروع کرده که ما از درون بخواهيم عده‌اي را تحريم کرده و دچار خودتحريمي شويم.

به گزارش منطقه آزاد؛ سعيد جليلي عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام  در جمع مسئولان بسيج دانشجويي سراسر کشور در مشهد و در بخشي از سخنان خود گفت: خطري که وجود دارد اين است که کسي تا ديروز دنبال فشار از بيرون و تغيير از درون بود، امروز خداي ناکرده اميد ببندد که به اين نظام و به اين مردم از درون فشار وارد کند.

وي افزود: اگر تا ديروز تهديد مي‌کرد اگر تو خواست کدخدا را نپذيري فلان قطع‌نامه عليه تو صادر مي‌شود، امروز حرکتي را شروع کند که تو از درون بخواهي عده‌اي را تحريم کني و دچار خودتحريمي شوي.

عضو شوراي عالي امنيت ملي گفت: اين خطر بزرگي است؛ اين است که دانشجوي بسيجي بايد نسبت به آن هوشيار باشد.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: هرکسي که دشمن شماست تمام تلاش خود را به‌کار مي‌برد براي اينکه از بيرون تحريم‌هايي را اعمال کند، اما دشمن ديد در هر عرصه‌اي که تحريم وارد شد، موفقيت‌هايي شکل گرفت، چه در هسته‌اي، چه در موشکي و چه در چيزهاي ديگر؛ نفوذ اين است که تمهيداتي فراهم کند تا يک‌دفعه از درون دچار خودتحريمي شويم. درک واقعيت‌ها اين است. اينها را بايد دقيق فهميد.

منبع: فارس

انتهاي پيام/1026ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
مسابقه کتابخوانی
 
اوقات شرعی
نشر خبر